Jak mogę pozbyć się lampy naftowej na głowie

Powiem ci, jak walczę z wen na głowie. Oczywiście, łatwiej było iść do szpitala i usunąć je chirurgicznie, ale zdecydowałem się właścicielem mu izbavitsya.Kupila ekstrakt farmacja fiolka glistnika, słoik maści Wiszniewskiego, a następnie poprosił o swoich bliskich codziennie 3 razy dziennie kroplówki mi wen w jednym i tym to samo miejsce 1 kroplę (nie więcej) glistnika. Po pewnym czasie w miejscu tworzą dziury. Wziąłem watę od wielkości lampy naftowej, zadane na nim trochę maści Vishnevsky i dołączyć do lampy naftowej. Nie wiązana, polary i tak trzymać. Kompres zmieniane 3 razy w den.Zhirovik stopniowo zaczęła spadać, a następnie całkowicie zniknął. Korzystać z mojego doświadczenia. Myślę, że to ktoś inny, aby pomóc pozbyć się lampy naftowej. Ale zanim ubiegać się o edukacji polaru z Vishnevsky maści, aby uniknąć zakażenia trafienie, wytrzyj wen 96 ° alkoholu, jak również przed zabiegiem umyć ręce wodą z mydłem. Leczenie, oczywiście, długoterminowy, to może potrwać 2-3 tygodnie dla niego, ale skuteczne. Spróbować.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru