Niepłodność nie wyrok

Mam 29 lat. Mój syn ma rok i siedem miesięcy. Kiedy miałem 25 lat, lekarze mają prawdopodobnie najbardziej przerażającą diagnozę dla każdej kobiety - niepłodność! Chcę podzielić się opowieść o tym, jak, mimo wszystkich prognoz lekarzy, udało mi się zajść w ciążę i urodzić zdrowe i silne malysha.V 16 lat zachorowałem na zapalenie płuc, które przeszły w opłucnej wysięku gruźliczego natury. W wyniku intensywnej terapii obrzęku naczynioruchowego (alergia) zwrócił się z chemikaliami, a po otrzymaniu hormonalny lek „prednizolon” ​​utworzyły prawo torbiel yaichnika.No to moje bóle nie skończyło: 20 lat apopleksja (GAP) jajnika - działanie po operacji nadal policystycznych dwie operacje na jajnikach. Do 25 lat, przeszedł wszystkie zabiegi, które mogę zaoferować tradycyjne wynik meditsina.V nakłuć, gidroturbatsy, obrzęki, lekarze alergia wymawiane straszną karę - bezpłodność. I aby pozbyć się tego problemu, zaczęliśmy oferować zabiegów chirurgicznych, w tym sztucznej inseminacji. Ale, wiesz, po piekle że ja, która odbyła się w ciągu 10 lat, moja wiara w tradycyjnych metodach leczenia została podważona, i zwrócił się do medycyny ludowej. Naprawdę chciałem mieć dziecko, a więc w ciągu ośmiu miesięcy od zażycia leków ziołowych: „srebro koloidalne”, „Płynny Chlorofil” - wyciąg z lucerny, „Według dr” Arco „- Pau D'Arco drzewo” Echinacea „naturalna witamina E z selenem i inni. wkrótce te cudowne leki przywrócone zniszczony mojego zdrowia, że ​​zaszła w ciążę i urodziła zdrowe i silne emisji malchika.Eta niepokoju dla wielu par. szczerze życzę im, aby go rozwiązać. mam nadzieję, że moje doświadczenie pomoże w tym.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru