Macica Fridom w Bula mnie, że ja zavagitniti Well zmogla!



Witam, „Babcia!” Przez długi czas ja zbiralas napisati vіdkladala całe godziny. Chcę rozkazati o wszystkich scho viprobuvala na sobі.Viyshla zamіzh może zavagіtnіti w lіkarnі powiedział scho mene „Fridom macicy.” Mіsyachnі yshli trzy dni do trzech mіsyatsі. Lіkuvalas ziół pіskom. Priymala 2 dnі Zioła: torebki pasterza, kropivi arkuszy, sunitsyu z korіntsem (jeśli tsvіte), które korіn mniszka lekarskiego. Zalane trawy posypane, Troch nastoyuvala wypiłem 1/2 butelki. Na przykro dokładnie proportsіyu Zabul. Pіdіgrіvala w alyumіnієvіy mistsі pіsok, Troch podlewane wodą, która zasipala tylko u panchohu. Obv'yazuvalas nizhche pasów na wszystkich mieszkańców grіlo (Nich, a nie piekło), więc dnіv 60 (nie przyznał zhodnogo dni). Obov'yazkovo nie wymaga nervuvati i vіriti scho wszystko bude dobre. Pіslya lіkuvannya I zavagіtnіla.Bagato nie zhіnochok mozhut zavagіtnіti przez kwaśnym seredovische. Do 1 litra Vod vkinuti 1 łyżeczka Bien, rozkolotiti, leżą na plecach i posprintsyuvatis przed lyagati Tim jaków w lіzhko. Takozh vagіtnіyut, jeśli p'yut sporish zvichayniy.Kolis w mene BCK straszny swędzenie i Bili (Jaka śmietana). Tartego na tertku Tsibulya umieścić na wad bandaż chi marlі, priv'yazuvala nici dovga włożonej macicy gliboko Nich. Vrantsі Vikidal. 2-3 nochi - wszystko co Bulo dobre.Yakos na іmeninah I bagato poїla, mam ere godzinę przez pochavsya przynoszący. Chim tіlki nie lіkuvalas, ale nie nіchogo dopomagalo. Pomіnyala їzhu, Piła trawy: zvіrobіy, tisyacholistnik, kіnsky szczaw. Wszystko daremno. Od I z jednej zhіnochka zadowoli meni VIPITENO 10 kropli zielonki. I ja Zroby. Biegunka nie stalo.Cholovіk Widawa prischik na schotsі, utvorilos rower zatverdіnnya. Przed lіkarya Iti nie zahotіv. Robila Yomou jeden kompresja Dobou odparowuje do 1/4 Chastain secheyu, inne Dobou - szkarłat, wszystko minulo.Na i tramvaynіy zupintsі zabolіla pіdshlunkova zaloza - już zіgnulas OD bolyu. Jeden zhіnochka Gladden PITI Slabko tłuszcz evkalіptu. Kip'yatiti 2-3 hvilini że Troch nastoyati. Vipila letni pіvstakana, bіl zanіmіla.Kiedy prischah na oblichchі butilochku alkohol borowego vkinuti 2 tabletki "Levomіtsetinu" dobry rozbovtati i protirati oblichchya.Vіd nervovogo potryasіnnya Duzhe vipadalo volosya. Peremіshati 1 łyżeczka miodu, 1 łyżeczka sok tsibulі, 1 łyżeczka zhovtka że 1 łyżeczka olії. Vtirati 1 godziny przed Połowa.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru