Od Me & laquo; babki & raquo; KOMUNIKAT przynosi ulgę



Witam, „Babcia!” Znowu postanowiłem napisać do was. Rozmawiać z tobą, i jakoś od razu łatwiej na duszy. Jak zawsze, podzielam niektóre z metod leczenia chorób, nie tylko okazały się siebie, bliskich i znakomyh.Stenokardiya i choroby niedokrwiennej serca, którym towarzyszą duszności, dobrze traktowani przez czosnkiem i miodem. Jest to konieczne z 10 cytryny wycisnąć sok, dodać słoik o pojemności jednego litra miodu, 10 posiekanych tartych ząbki czosnku, wymieszać wszystko i zostawić w pojemniku z pokrywą w chłodnym miejscu przez tydzień. Po wlewie codziennie rano na czczo wziąć 1 łyżeczka Mieszanina aż okonchaniya.Dlya normalizacji ciśnienia tętniczego nadciśnienia zastosować inną mieszankę. Powinno mielić razem z papierem ściernym, lecz bez nasion, średnia wartość 3 i 3 cytrynowy uprzednio kasztanowych duże główki czosnku zadaje się miodu szkła, dobrze wymieszać, a wyleje słoik trzech litrów w 2 litrach wrzącej wody do odstania przez noc. Umieścić słoik w lodówce przez tydzień. Dzienna wytrząsanie spustowy infuzji soderzhimoe.Posle i wlać do butelki, które są przechowywane w lodówce. Pić 2 łyki 2-3 razy dziennie aż do poprawy. Moja córka próbowała różnych leków, ale przyniósł tylko chwilową ulgę. Teraz traktować środki opisane powyżej, to czuje się dobrze. Gdy ciśnienie wzrasta ponownie natychmiast rozpoczyna biorąc go. Następnie 1,5-2 lat czuje normalno.Dolgoe czasu cierpiałam na zapalenie pęcherza. Rozdzierający ból przy oddawaniu moczu, częste namową, w którym mocz jest uwalniana po kropli, a następnie z krwią, dręczyły mnie. Chory przez 15 lat, ale po 25 minęło, jak radzić sobie z chorobą. Pomogło mi w tym matki. Zmęczony moim męki, jedna noc położyła mnie do łóżka, a następnie ogrzewa w otrębach pieca, umieścić je w woreczku płótnie i umieścić go na brzuchu, tak aby podgrzać chrząstek i krocza. Od góry do zawinąć dobrze. Dzięki, że leżał kompres do ostygnięcia otrubey.Protsedury spędził co noc przez tydzień. Ponadto, 3 razy dziennie wykonane z 0,5 g chloramfenikolu. " Także pili mącznicy rosołu, parzy ją zgodnie z instrukcjami pisemnymi na pudełku apteki z tego zioła. Nogi w okresie letnim i zimowym starają się ogrzać. I zapalenie pęcherza ponownie nie pojawi się, że jest konieczne, aby uniknąć przeciągów i korzystania z nocnika, unikanie wizyt w toalecie stoczni. Nie idź w zimie w nylonowych pończoch, i pamiętaj, aby ubrać się ciepło. Należy stosować się do wszystkich tych zaleceń, i pokonać chorobę.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru