Idź za głosem serca, chronią mięśnie sercowe nie przeszkadza

Witam, „Babcia!”

Chcę podzielić się moim doświadczeniem.

W pewnym momencie on ucierpiała z powodu dławicy piersiowej (dławica piersiowa) - najczęstszą postacią choroby wieńcowej. Jej głównym objawem - pasuje kompresji, uciążliwy ból w klatce piersiowej. Występuje nagle, trwa od kilku minut do pół godziny, ma różne natężenie można podawać w lewą rękę, łopatki, barku lub szyi, co najmniej - w prawo, z tyłu i obu ramion. Dusznica bolesna często towarzyszy poczucie strachu. W żadnym wypadku nie dać się do niego i spróbować natychmiast złagodzić ból serca. Aby to zrobić, zawsze pod ręką „Valodol”. Jeśli angina wystąpił podczas chodzenia, a „Valodol” z jakiegoś powodu, nie masz, należy natychmiast zatrzymać, odpocząć i oddychać równomiernie. Wkrótce ból będzie maleć.

W 1993 roku, po leczeniu w szpitalu, lekarz prowadzący powiedział mi:



- Wszystko bez „nitrogliceryna” teraz nie można żyć!

Ale, w przeciwieństwie do wyroku, postanowiłem nie poddawać się. Zacząłem czytać różne publikacje na tematy medyczne zastosowanie do siebie zalecanego leczenia anginy i wreszcie zatrzymał się na oddechu systemu jogi.

Aby prawidłowo oddychać tą metodą powinna być w pozycji stojącej lub siedzącej na krześle z prostym, odpocząć i pomyśleć o czymś przyjemnym (zawsze myślę o morzu), powietrza do oddychania nosem i trzymać go w klatce piersiowej tak, że jest to wygodne. Wydech przez usta i wydech jednocześnie łatwo trafić na ręce zgięte w łokciach, jak skrzydła, lewej i prawej strony klatki piersiowej (to ćwiczenie wykonuje się w „Letkajenkka” podczas tańca). Wykonać tę oddech przez 10 minut w temperaturze pierwszy raz dziennie, a tydzień - rano, po południu i wieczorem. I oddychał tak miesiąc, potem zrobiłem sobie przerwę na 10 dni, a po wielokrotnym cyklu leczenia. I tak z przerwami traktowane przez sześć miesięcy. W tym ćwiczeniu, opóźnienie czas oddychanie tlenem wysłany bezpośrednio do mięśnia sercowego, łagodzi napięcie. Najpierw trzeba uważać, aby uniknąć zawrotów głowy. Wykonaj oddychaniu jogi aż do pełnego wyzdrowienia. Sam musi czuć, kiedy się zatrzymać ataków. Po tym, przechodzą badania lekarskie.

Oprócz wykonywania ćwiczeń oddechowych, trzeba codziennie chodzić na świeżym powietrzu w pobliżu stawu w lesie lub w parku, oddychając świeżym powietrzem wzbogaconym w tlen. Bardzo dobry, aby to zrobić z kimś, do chodzenia, aby prowadzić rozmowy bez pośpiechu.

Po odzyskaniu, konieczne jest, aby uniknąć stresu, ponieważ mogą one doprowadzić do wznowienia choroby. Jeden dzień po zebraniu, uruchomiony, aby spotkać się z wózka (istnieje taka potrzeba), i że nie nagle spowolnienie dół. Natychmiast na systemie jogi tchnął nos powietrza, wstrzymała oddech, a więc zdecydowaliśmy się w sytuacjach stresowych - wózek bez mnie opuścił.


Bardzo ważne jest, aby nauczyć się przebaczać każdemu, stale życzę wszystkim ludziom zdrowie, szczęście
, nie obrażać i nie jest obarczona złośliwości, jak większość chorób - jest wynikiem negatywnych myśli i czynów.

Więcej uśmiechu i pamiętać, że wszystkie podmioty muszą być traktowane tylko z dobrymi myślami. Można delikatnie mówić do każdego ciała. Na przykład, jeśli chorego serca lub jest tachykardia, natychmiast położył prawą rękę pod lewą piersią do obszaru serca, zakryj oczy, pomyśl o tym ciele z wdzięcznością i pamiętać, aby uspokoić serce, powiedzmy, „Wszystko jest dobrze, moje serce bije rytmicznie, jestem otoczony przez naturę słońce, żyję w zgodzie z ich organów, w tym serca. Uspokój się, kochanie. " Udar mózgu jest miejsce, mocno ściskając dłoń do piersi, z lekkimi ruchami okrężnymi, dzięki czemu skóra jest przesuwany w kierunku ruchu wskazówek zegara, powiedzieć dobre słowo serca, życzę mu powodzenia, a zakończył swoje przemówienie słowami: „Niech tak będzie. Amen! "

Nawet starożytni uznać środek serca umysłu, miłość i bezinteresowność. Więc dbać o niego. Bóg wam błogosławi!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru