W dzieciństwie nerki znacznie zakłócone: ocet z bioder, aby je uspokoić

Witam, „Babcia” Jako dziecko miałem okres, kiedy wiele stal nerek kłopoty. Mama ocet wyleczyć mnie z bioder, a ja zapomniałem przez wiele lat, gdzie znalazłem nerkę. I chce udostępnić czytniki gazet receptury tej wspaniałej sredstva.Itak przygotować ocet, należy wypełnić HIPS słoik z szeroką szyjką, wlać brzegi przegotowanej wody w temperaturze pokojowej, przy czym wstępnie rozpuszczenia cukru (w 1 litrze wody - 100-150 g cukru ), przykryć słoik z gazę i zostawić w ciemnym miejscu do zaparzenia na 1,5-2 miesięcy. Następnie przecedzić i wlać wszystkie gotowe butelki octu. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w ciemnym miejscu. Dla wzmocnienia octu może być, gdy nalegał na biodrach dodać kilka świeżych liści i młodych pędów rośliny. Narzędzie to zachowuje wszystkie właściwości lecznicze biodrach róży. Próbowałem ocet 1 łyżka 3 razy dziennie, dodając herbaty lub wody, na miesiąc. Więc ja na emeryturze i vylechilas.Seychas wyjątkiem octu jest stosowany w leczeniu nerek herbatę ziołową, która obejmuje chińskie magnolia winorośl, kukurydza jedwabiu, proszek żurawina, korzeń mniszka, korzeń nostrzyka, chmiel, skrzyp, korzeń hortensji, berberys i liści pietruszki. Wstęp przygotowany z tej mieszaniny jest wysoce nie tylko łagodzi ból w nerkach, ale również miażdży i wyświetla kamienie, likwiduje obrzęki z obrzękiem i akumulacji płynu we wszystkich narządach, w tym legkih.Zdorovya wszystkich!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru