Jak wyleczyć syna kłębuszkowe zapalenie nerek

Często istnieją przepisy z kłębuszków nerkowych. Choroba cierpiał i mój syn. Ja sam potraktował go i, dzięki Bogu, choroba znika. Tak więc konieczne jest, aby umieścić pacjenta na sztywnej diety. Powinien mieć kapusta, słodkie jabłka, morele, ser, ziemniaki rzadko, zupy bezmięsne, a co najważniejsze, dzień jeść dynię. Rano i po obiedzie zjeść go jako danie główne, a wieczorem wypić sok z dyni. Leki, czy mocz jest czarne we krwi i białka, jest konieczne, aby pacjentowi 3 razy dziennie wstrzyknięcia „penicyliny”. Jak tylko testy stają się lepiej wtrysk do zatrzymania, ale kontynuować dietę przez 3-4 miesięcy. Konieczne jest, aby regularnie pić Napary z brzozy pączków, gryzhnika gołe gałęzie i rokitnik ma na kłębuszkowe zapalenie nerek tyle wiśnie i świeże ogurtsov.Posle poprawy stanu pacjenta może być trochę, podobnie jak małe dzieci, aby wprowadzić różne pokarmy w diecie. Pamiętaj, aby oczyścić krew. Aby to zrobić, należy pominąć indywidualnie mielone rodzynki, suszone śliwki, suszone morele, orzechy włoskie, wziąć miód i wymieszać wszystko aż będzie gładkie. Każdy produkt podjąć równej ilości wagowych. Take 1 łyżka mieszanina rano i wieczorem. W ten sposób mogę wyleczyć syna kłębuszkowe zapalenie nerek.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru