Kamienie nerkowe Inne Personal Care: glistnik ich wnioski

Witam, „Babcia!”



I zaproponowanie sposobu, aby wyeliminować torbiele na nerkach, a także wymiany doświadczeń wycofanie się z tego ciała kamieni.

Byłem w kamieniu nerek tej wielkości, mamy do wyboru pozę, usiąść lub położyć się, jeśli jedyne zastrzeżenie nie są torturowani. Przewijanie moich notatek, znalazłam przepis wyeliminować korzenia kamieni słonecznika. Natychmiast znalazłem kilka z nich w ogrodzie, wstrząsnął ziemię i stał przez kilka dni w wodzie, zmieniając ją na co dzień. Następnie zeskrobać ax z korzeniami czarnej, która działa na powierzchnię ścięcie ich zalane szklaną surowca 3 litry przegotowanej wody, doprowadzono do wrzenia, gotowane przez 5 minut, odsączyć brzeczki i pił sączy przez 3 dni, każdego dnia spożywania 1 litra bulionu. Następnie pozostawia się w głównym naczyniu ponownie zalane 3 litra wrzącej wody, tym razem do wrzenia przez 10 minut, szczep bulion ponownie pił 3 dni. Ponownie zalane sam rdzeń, jak 3 litrach wrzącej wody, wrzenia przez 15 minut, a także pili bulionu przez 3 dni. Każdorazowe gotowane korzeń wieczorem, pozostawić rosół na noc, a rano w szczepie. W rezultacie, kamień poszło gładko.

Torbiel na nerce usuwa celandine. Cała roślina do mielenia w ilości większej niż pół litra puszki umieścić na podłodze w misce szkliwa i wlać wrzącej wody, tak że łączna ilość glistnika wrząca wodą wynosiła 0,5 litra. Przykryć miskę z pokrywką i pozostawić na 3,5-4 godziny. Po tym filtrze i w ciągu 2 dni 1/2 łyżki stołowej i potem 5-6 dni - 1 łyżka 3 razy dziennie. Zrób przerwę 2 dni, a następnie powtórzyć przebieg leczenia. I tak z przerwami traktowane przez miesiąc. Po tym, zrobić badanie USG, aby upewnić się, że torbiel jest zmniejszona. Po miesiącu leczenia 30 dni na odpoczynek, a następnie ponownie do infuzji. I tak przez cały rok.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru