NAWET Angina Cure MĄŻ: Just propolis nalewki PIL



Witam, drodzy „Babciu!” Pozwól mi zaoferować kilka receptur środków terapeutycznych, i próbował sobie wyobrazić znakomyh.Ubedilas że propolis nalewki traktowany na zimno, grypa, ból gardła, a nawet jej mąż jest uzdrowiony, a faktycznie poniesioną z powodu tej choroby przez wiele lat. W celu przygotowania naparu, biorę 10 g propolisu, że miele i wlać 200 ml alkoholu 960. Nalegam 7 dni, potrząsając codziennie. Gotowe środki powinny 25-30 kropli przez rozpuszczenie w 50 ml wody w temperaturze pokojowej, 3 razy dziennie, między posiłkami. Propolis Nalewka można kupić w aptece. A jeśli tylko czujesz, że zaczynają chorować, a następnie pić, a wszystko będzie horosho.Dolgo Cierpiałem z pęknięcia odbytu, przez pół dnia w łóżku po skorzystaniu z toalety. Nie tylko, że próbował - bezskutecznie. Wtedy ktoś zasugerował, aby spróbować leczyć nagietek maści apteka. Kupiłem go i zaczął leczenie: po każdym opróżniania umyć ciepłą wodą, a następnie wziął na maść palca, wszedł do jego odbytu, jak mogła, i dobrze nasmarowane odbytnicy. Od kilku lat mam wszystko w normie. I że nie było zaparcia, które w zasadzie są przyczyną szczeliny odbytu, staram się jeść jak najwięcej warzyw i fruktov.Etim znaczy leczyć raka i wielu innych chorób twardych uleczalna. Tak, dokładnie posiekać kiełki ziemniaczane, trochę provyalte je, a następnie wlać do słoika i zalać 960 alkoholu na dwa palce nad treścią. Po 2 tygodniach, szczep poprzez gazy, złożonego na pół i zaczyna pić systemu infuzyjnego każdym rozpuszczeniu w 200 ml wody. Weź 3 razy dziennie. Zacząć otrzymywać jedną kroplę, zwiększając codziennie jeden. Stopniowo pracować aż do dawki jednorazowej 25 kropli, a następnie zacząć zmniejszać codziennie po kropli, aż znów dojdziesz do jednego w recepcji. Będzie to lekarstwo. Przeprowadzenie dwóch takich kursów, najlepiej bez pereryva.Priem kapusty nalewka ziemniaczanych przynosi poprawę w leczeniu raka, łagodzi ból serca i astmy, normalizuje ciśnienie krwi, likwiduje bóle głowy i obrzęk ustępuje i regularne płyny z nim od hidradenitis SUP- pozbyć (z wymion matki) .To leku bardzo dobry, ale nie możemy zapominać, że nalewka z kiełków ziemniaka trujących, więc leczenia konieczne jest, aby być bardzo ostrożnym, ściśle przestrzegając priema.Lechites dawkowania odzyskiwania i nigdy nie chorują. Szczerze życzę wszystkim.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru