Opłucnej - zapalenie opłucnej IT. Polecam jest LECZENIE CHOROBY



Witam, „Babcia” Jego rady kieruję tych, którzy cierpią z powodu zapalenia opłucnej - zapalenie opłucnej, tworząc na jej powierzchni gęsty płytki nazębnej lub pojawienie się płynu w swojej jamie. Wszystkie zalecane narzędzia są wielokrotnie sprawdzone z wynikiem pozytywnym, więc należy używać dobrych ludzi, i powinny one być vyzdoravlivayte.Lechenie zapalenie opłucnej kompleksnym.1. Codziennie przez 40 dni należy przyjmować na pusty żołądek 1 łyżka święty wody chrzcielnej czytając każdorazowo przed wypiciem modlitwę o jej decyzji: „Panie, Boże mój, niech będzie twój dar, święty i święty woda na odpuszczenie grzechów moich, w wychowaniu mojego umysłu, do wzmocnienia duchowe i cielesne moją siłę, o zdrowie duszy i moje ciało, w podboju namiętności i niemocy mojej bezgranicznej litości twoich modlitw twoich najbardziej czystej Matki i wszystkich twoich świętych. Amen „2. Każdego dnia co najmniej 1 rok w godzinach porannych do picia herbaty z mięty pieprzowej (1 łyżeczka ziół wypełnić filiżanką wrzącej wody czajniczek, pozostawić na 15-20 minut, odcedzić i pić). To infuzji pomaga i niewydolność serca. Można go dodać do smaku med.3. Wysięk (wysiękowe) zapalenie opłucnej wyeliminować orzechy. Powinno być spożywane w ciągu dnia 0,5 kg jąderkami. Miałem znajomego, który jest w ten sposób zrezygnować z nakłucia opłucnej z dalszego pompowania cieczy od niego. Po prostu chcę ostrzec, że mogą pojawić się podczas leczenia bólu. Nie martw się, będzie wkrótce proydut.4. W celu eliminacji bólu spowodowanego opłucnej, miesza się 2,5 g farmacji i eukaliptus olejów lawendy, 30 g olej kamforowy i 10-15 kropli pocierać mieszaniny 2 razy dziennie w chorym miejscu. Po tie platkom.5. Modlitwa Wielebny Hypatia pomóc pozbyć się którekolwiek z opłucnej i obrzęk. Kup w kościele trochę jak kalendarze, ikona świętej i trzymając go w lewej ręce, codziennie przez 40 dni, aby odczytać modlitwę: „Bóg jest uwielbiony w prawo Rady, na jaśnieć przed ludźmi świetle cnót świętego Hypatii, uciekając się do której z głębi serca wołamy: Monk był doskonały ty, wielebny Hypatia, dużo pracy do bram nieba oczyszcza drogę; w niezamieszkałej Kin Rufina Chodź ze studentami, to oczyszczone i przyniósł go do dawnej świetności. Nie wory robi wielkie wyczyny w ty spóźni. Dając otrzymał od Pana, Hypatia czcigodnych różne dolegliwości leczyć, a przede wszystkim obrzęk. Spojrzeć w dół na cierpi na poważną chorobę, że święci Hypatia i Intreat twoi korzystne modlitwy do Pana, a obecny bezsilny, niewidoczny cudowną moc Boga uzdrowienie ich wielkiej łasce Pana, i niech ulgę w organizmie i pogodą ducha, odrzucił to zaniedbanie i gorliwie nastąpi po drabinie cnót, rozszerzenie dobrobytu w charytatywnych czynów i chwałę Ojca i Syna i Ducha Świętego, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen „6. Napełnij słoik z posiekanych liści i kwiatów centaury, wlać wódkę brzegi 15 dni szczepu i pić rano i wieczorem po posiłku 20 kropli, rozkładając je w 30-50 ml wody. Ta nalewka czyści płuca, naczynia krwionośne, niewydolność serca i eliminuje eliminuje meteorizma.7. Dzień robić w nocy w rejonie uszkodzenia opłucnej jodu siatki. Procedura była trzymać 10 raz.8. Poprawia z chorobą płuc, w tym zapalenie opłucnej, monotonna wymowa przez 4 minuty kombinacji „nia” literami. Przeprowadzić procedurę 9 dni koniecznie w 16.00. Po 16 dniach przerwy ponownie. Podczas leczenia, twoja lewa ręka powinna być dociśnięta do ciała i poprzecznie, aby umieścić go w prawo, tak że palce leżały na obojczyku. Na 12,00 niezbędne dla dokładnie jednej nuty do 4 minut, aby pociągnąć nas e-yo-yo-yo-o.9. Gdy zapalenie opłucnej i obrzęki pochodzenia sercowego należy wypełnić w 1 litrze wrzącej wody, 25 g suchej piórowych zbierania brzozy, w ciągu 2-3 godzin, i napojów szczepu 100 ml pischi.10 między dawkami. Dodanie do miski 800 g rozdrobnionych liści pietruszki, wlać masy na pokrycie, pasteryzowane mleko i odstawić na niskie temperatury, będzie połowy pierwotnej objętości mleka. Odcedzić i pić co godzinę aż do zamknięcia 1 łyżka otvara.11. Czasami zapalenie opłucnej powoduje obrzęk nóg. Obrzęk pójdzie jeśli nogi dokonywać świeżych liści brzozy i szałwii, założyć pończochy i proste jak spacer vremya.12. Gdy obrzęk i duszność jest bardzo dobra herbata z kopru włoskiego (3 łyżki rozdrobnionych liści, łodyg lub nasion roślin zalać 2 szklankami wrzącej wody, po ochłodzeniu do filtrowania i wziąć 2 łyżki 3 razy dziennie) .13. Wyeliminować zapalenie opłucnej, choroby serca i niewydolności serca pomogą czarnej morwy. Jest to bardzo przydatne na co dzień w trakcie sezonu jeść 600 gramów jego jagody. Może on być wybrany jagody przemyć zimną wodą, wysuszono i złożone w workach z tworzywa sztucznego, a następnie przechowywać w zamrażarce, aby wykorzystać w miarę potrzeby. Można również nasushit morwy, a następnie gotować kompoty i pić je. Bardzo polezno.14. Heal z opłucnej, pozbyć się opuchlizny i ostrzec ogórki Duchenne'a. Powinny one mieć regulyarno.Lechites, a jeśli tak zrobisz, jak pisałem, to na pewno, aby pozbyć się wysięk w opłucnej i jego dolegliwości towarzyszących.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru