Białaczka przyjaciel zawiózł: Preparaty ASD wziął



Witam, drodzy „Babcia”! Chcę powiedzieć, jak mój przyjaciel wyleczony z białaczki szpikowej (). Może ta historia pomoże przywrócić zdrowie kogoś z tym samym znanym diagnozom.Kogda dowiedział diagnozę, wpadł w rozpacz. Z wielkim trudem udało mi się go uspokoić i przekonać do traktowane Przygotowanie ASD (frakcja 2), co było po prostu w moim domu (czytaj o nim w „Babci” i natychmiast kupił go w vetapteke) .Itak I osuszony mu jakieś leki z własnej butelki, wspólne z nim trybowi postępowania, a on zaczął się stosowanie leku. Pierwszego dnia otrzymały 1 kroplę, obiad - 2, a wieczorem - 3. W drugim dniu znajomy rano pił kroplę 4 ASD kolacji - 5, a wieczorem - 6 kropli. I tak codziennie, dodał: 1 kroplę w recepcji. Lek rozpuszcza się w 0,5 szkła wodnego. Gdy osiągnięta w dawce 41 kropli zaczął przy SDA w odwrotnej kolejności, co zmniejsza kroplami odbioru. Sięgając do 1 kropli na recepcji (około miesiąca), znanego odstawienie leku i poszedłem sprawdzić w bolnitsu.Okolo miesięcy był na badania w szpitalu, ale nic nie zostało potwierdzone wcześniej ustawione przez miejscowych lekarzy, jak również potwierdzenia onkologów i Sum Kijów straszna diagnoza. Leczący lekarz oczy nie mógł uwierzyć, widząc przed zupełnie zdrowej osoby. „Widziałem to wszystko, ale zastanawiam się, jak i co można odzyskać w tak krótkim czasie?” - zapytał. Mój przyjaciel uśmiechnął i mówił szczegółowo o ich leczenia. Lekarz powiedział, że zna lek, a następnie poprosił mężczyznę, żeby napisać szczegółowy schemat, w którym lechilsya.Vot historię. Mój przyjaciel żyje i ma się dobrze, działa jak poprzednio, a wszystko nie przestaje się zastanawiać, w jaki sposób udało mu się uciec przed śmiercią. Bardzo się cieszę, że mogę pomóc komuś, kto stracił nadzieję i wiarę w istselenie.Sprashivayte w vetapteke cud narkotyków ASD (frakcja 2) i traktuje je. Korzystanie, nie otworzyć butelkę, i po prostu podłączyć igłą gumową nakładkę, pociągnąć strzykawkę odpowiednią liczbę kropli, rozpuścić je w wodzie i wypić 30 minut przed posiłkiem. Podczas leczenia ASD zabrania picia alkoholu, a także na zdrowie i kurit.Lechites koniecznie przeczytać „Granny”. Gdyby nie było dla niej, ja nigdy nie dowiedział się o tym wspaniałym wzorem, jak SDA (frakcja 2).
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru