Chcesz więcej powiedzieć nam, jak radzić sobie z dusznością

Witam, „Babcia!”

Tak wielu ludzi, zwłaszcza starszych, cierpiących na duszność, chcę ci powiedzieć, jak można przezwyciężyć ten stan.

Moja 82-letnia siostra, nawet wyskoczyć z pokoju do kuchni powoduje poważne trudności w oddychaniu, a po otrzymaniu napary, którego receptura oferują niższe to już działa sklep. Napar przygotować i podjąć w ścisłej zgodzie z powyższymi zaleceniami. Potrzebujesz kwarta jakości miód, świeżo wyciśnięty sok z cytryny 10 i 10 obrane z łuski i mielonego ząbki czosnku do mieszania i nalegać tydzień w słoiku z pokrywką. Po tym, podejmują powoli, powoli, jeden po drugim łyżkę, 4 łyżeczki rano na czczo, nie brakuje ani jednego dnia. I tak dalej, aż do końca gotowania znaczy. Jego trwa 2 miesiące. Bardzo skuteczne.



Kobiety, które cierpią na swędzenie w pochwie, doradzać przelewa się w szklanym naczyniu z 100-150 ml surowych olejów roślinnych, wytrzymać co najmniej jedną godzinę w łaźni z wrzącą wodą i wieczorem olej następnie impregnowane tampony i w nocy, aby wprowadzić je do pochwy. Przez końcówkę każdego wacika zawiązać nić do rana, wyciągając go, można łatwo wyciągnąć. I tak do zniknięcia swędzenie. Bardzo dobra pomoc, ja sam doświadczyłem. Swędzenie zewnętrznych narządów płciowych może być spowodowane przez wiele rzeczy, więc trzeba wybrać, by zdecydować, co jest odpowiednie. Świądem mogą być smarowane przestrzeni olejem, który jest wymieniony powyżej i może być rozcieńczane przez pół zimnej przegotowanej wody „Triple” kolońskiej i wykorzystać ten roztwór do smarowania. Mój przyjaciel usunął swędzenie, pocierając obszarów problemowych pierwszy 700 spirytusowych, ale po kilku minutach ich smarowania maści farmacji „flutsinar”. I tak codziennie przez 2 tygodnie. W ogóle, swędzieć nie było, konieczne jest, aby przestrzegać zasad higieny i żądać tego samego od partnera seksualnego. Przemyć smoły mydła powinny być gotowane w wodzie o temperaturze pokojowej. mycia bielizny tylko mydłem, unikając proszki.

Znajomy pozbyć się szumów usznych, trwa 5% jodu. On rozpuszcza go w 1/4 szklanki mleka i pić rano na czczo. Pierwszy dzień zajęło 1 kroplę jodyny, drugi - 2, a więc każdy dzień dodając 1 kroplę, osiągnął 10 na recepcji. Potem wziął jodu w odwrotnym kierunku, zmniejszając dawkę dobową spadać aż ponownie nie została osiągnięta w jednej kropli. Drugi kurs odbywa się w 6 miesięcy, a szum w uszach nie przeszkadzało.

Gdy jest rwa kulszowa (rwa kulszowa), I następnie natrzeć bolące miejsce w alkoholu wieczorem kamfory lub kamfory, zawinięta serdecznie i pójść do łóżka. Do rana, ból odchodzi.

Oregano pomaga wstrząsów. Powinno być 3 łyżki posiekanej trawy wypełnić wieczorem w termos 3 szklanki wrzącej wody, w szczepie rano i pić 1/4 szklanki 4 razy dziennie do momentu poprawy.

Są traktowane z pomocą Boga.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru