Ona koksartroza wygrywa wytrwałości. Znowu chce wrócić na scenę

Witam, „Babcia” Chcę ci powiedzieć, jak moja siostrzenica jest leczony na koksartroza.Ona zawodowo zaangażowanych w tańcu, ale dwa lata temu zaczął się niepokoić bóle w udzie. Siostrzenica poszła do lekarza. Ona została zdiagnozowana - Hip koksartroza - i zaproponował, aby wykonać operację, ale nie chciała go. Rzeczywiście, ze względu na to, w 23, może być wyłączona dla wszystkich! Była w rozpaczy. Potem poradził jej do poddania się leczeniu leków aptecznych pochodzenia naturalnego „Boswellia”, „glukozaminy” i „chondroityny”. One w jednym czasie pomógł mi pozbyć się przepuklina dysku. Siostrzenica uzgodnione. Ona również wcierać stawu znieczulającym kremem na bazie olejku eukaliptusowego, goździka, wintergrinowy i soku z aloesu i pić zamiast naparu, który wzmacnia stawy. Należy pokroić na małe kawałki w 3-4-litrowym słoiku trzy cytryny ze skórką, przykryć je wrzącą wodą i pozostawić do ostygnięcia. Roztwór w infuzji 3-4 łyżki miodu i pić 0,5-1 szklanki dziennie przez miesiąc. Po wypiciu tego naparu, należy zrobić innego. Zemleć 3 cytryny, 250 g selera i 120 g czosnku, umieścić je w słoiku trzy litra i wlać wrzącej wody. Zamieść nocne napar. Przyjmować rano na czczo 70 g pół godziny przed posiłkiem. Jeden bank jest wystarczająca dla mesyats.Takim sposób siostrzenicy przemian zarówno napój: jeden miesiąc widział jeden drugi miesiąc - drugi. Po dziewięciu miesiącach leczenia, ból, że nie ma, nawet przy dużych obciążeniach. Dziewczyna ma zamiar wrócić na scenę. Lekarze nie protiv.Vot takiego leczenia. Byłbym rad, gdyby to doświadczenie pomoże kogoś innego.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru