Leczenie choroby Hodgkina, wątroby, pęcherzyka żółciowego

Witam, „Babcia” Chociaż jestem 45 lat pracowała jako ekonomista, dzięki mojej babki i prababki Lukerya Thecla, który całe życie zajmuje się ran, zrozumieć trochę leku. Jeśli jest to konieczne, i skonsultować się z lekarzami. Babcia nauczyła mnie do głównego punktu: „Dar Bóg daje prezent, ludzie są wolni” .Diagnozy umieścić ludzi i cud uzdrowienia tworzy Pana. Nie należy oczekiwać, aby uzdrowić ciało, ale nie wyleczyć duszę. W niedzielę, nie zaczynaj żadnych prac. W tym dniu, chodzą do kościoła, teatru, odpocząć od charakteru lub odwiedzić porady rodstvennikov.Moy do tych, którzy są chorzy z chorobą Hodgkina mają problemy z wątroby i pęcherzyka żółciowego. W ten sposób w 1984 roku, udało się wyleczyć jeden rok dziewczynkę, której węzły chłonne były wielkości śliwki, a wątroba 3,5 kciuka wyciągnął spod żeber. Zdecydowaliśmy się zastosować do niego metodę oczyszczania rabarbar, agrest i winogron, bogaty w kwas bursztynowy. Zaczęliśmy codziennie przez 15 minut przed śniadaniem, obiad i kolację, aby dać 50 gramów niemowlęcym rabarbaru, świeże jagody, agrest lub winogron. I zaledwie 7 dni. Co 3 miesiące, kurs utrwalający wiedzę. W wyniku tego zabiegu, dziewczyna za każdym razem opróżnić kał wyjdzie z flegmy pomarańczowy. W ten sposób oczyszczony jej narządy i wyzdrowiała. Zajmujące się tą dziewczyną gastroenterologów i endokrynologów byli zaskoczeni, że taki zwykły zabieg przyniosły bardzo pozytywny rezultat.Rekomenduyu wszystkich, którzy mają problemy z układu limfatycznego, wątroby i pęcherzyka żółciowego, aby zastosować tę metodę. Nie zaszkodzi z nim - tylko dobre. Ale tak być nie uważać, aby przyjść na otwartym słońcu w lecie nie pojawiają się na ulicy od 10:00 do 15:00.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru