Do jakiego konkretnego zapalenie okrężnicy, spastyczne to!



Witam, „Babcia” Przez wiele lat cierpiał na spastyczne zapalenie okrężnicy. Jako młody człowiek leczonych owsiki i głupota wprowadzony do odbytnicy 1 kubka octu. Wtedy to nie boli, ale po 40 latach miało efekt. Opuchnięte odbytu i odbytnicy były okropne bóle. Po wypróżnieniu, too. Choroba jest „nieśmiały”. W szpitalu powiatu zidentyfikowano raka odbytnicy i esicy, ale pytany w Czerkasach na raka szpitala, powiedziano mi, że miałem spastyczne kolit.Vernuvshis domu, zacząłem być traktowany. Noc (codziennie) w ciągu tygodnia clysterize: 2 litry wody - na dużą paczkę rumianek, nagietek, dziurawiec. Wszystko zagotować, podciągnięty i nalegać 20-30 minut. Przesącza się, chłodzi do temperatury 30 ° C i był wykonany lewatywy. Przed tym clysterize 1,5 litrów czystego spawane i ochłodzono do 30 ° C w wodzie. I tak w tygodniu. Następnie dzienne microclysters umieścić 50 g tej samej trawy przez 7 dni. Lepiej trzymać aż do rana, ale stawka będzie nie do zniesienia, a następnie udać się do toalety. Rano, umieścić microclysters Dzika oleju (nie rokitnik, z kurczy skórę) .Mozhno około 23.00, aby przejść do toalety, wyszedł do trawy microclyster, a nocą umieścić microclysters olejku z dzikiej róży lub oleju słonecznikowego. Kupiłem olej w olejarni Fresh. Wylano do kubka szkliwa, umieścić w szalce w łaźni wodnej w temperaturze 70-80 ° C, przechowywanie, pokryte, we wrzącej wodzie przez 15 minut, a następnie ochłodzono do temperatury 40 ° C i wprowadza się do odbytnicy w nocy. Zazwyczaj pełne Oczywiście muszą być wykonane 20 mikroklizm oleju. Że wykonana łącznie 8, i wszyscy naladilos.Ni środków zapobiegania zaparciom. A jeśli tak, to należy zakupić w aptece „laktoza” lub „laktulozy” (cukier mleczny) i przez zmieszanie 600 gramów ugotowanego i ochłodzono do 30 ° C wody i 300 g „laktozy”, lewatywy w nocy. Można to zrobić, a przed microclysters. Wszystko, nawet 30-letni niebieski (!!!) kał, który zebrał się w jelicie grubym. Jednym z takich wystarczającej lewatywy. A potem, jeśli nie ma śluz w stolcu, umieścić ziołowe microclysters, jak napisałem vyshe.Chtoby zapobiegać zaparciom, konieczne jest rano na czczo jeść 1 łyżka gotowane buraki. I Kwas barszcz karmić i codziennie pić 1 / 2-1 szklankę kwasu chlebowego. On jest kwaśny, nie solone. Mam zaparcie. Trzeba jeść owsiankę, jeść olej roślinny, a jeśli masła, jedynym domem. Chleb jeść tylko czarny, mleko - kwaśny, ser, Hercules supy.Vot to jest moje doświadczenie. Być zdrowe.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru