Leczenie wrzodziejącego zapalenia jelita grubego



W niektórych choroby objawia się dudnienie i obrzęk w jelitach, liczne gazy mimowolne, śluz i krew, trwałe biegunka, natomiast inne - przewlekłe zaparcie, dudnienie i obrzęk jelit, ostry ból, ze względu na trudności oddzielania gazów trudne oddzielenie kału, uwalnianie krwi. Moja metoda leczenia składa się z co najmniej dwóch części. Pierwsza część leczy owrzodzenia w odbycie, a drugi eliminuje dudnienie, biegunki i zaparcia. Ta metoda leczy wrzodziejące zapalenie jelita grubego tygodni. Oczywiście, istnieją poważne formy zapalenia jelita grubego. W tym przypadku trzeba trochę dłużej polechitsya.Itak pierwszą część. Dwa wódka butelki (po 0,5 litra), wlano do słoika szklanego, dodać 200 g cukru i dobrze rozpuszcza się w wódki. Następnie 8-10 Szt dużą zielonych orzechów etap mleka, mycie, wycierania cięcia (jak w zazharku cebuli) i natychmiast wylano do naczynia z wódki i cukru. Bank zamknąć pokrywę plastikową i zostawić w ciemnym miejscu przez 21 dni. Gotową nalewkę brane 3 razy dziennie po 1 łyżce 20-30 minut przed posiłkami, podczas gdy jest krwawienie z pochwy, a po zakończeniu innego 3-5 dney.Vtoraya część receptury opisano metodę, która przywraca mikroflorę kishechnika.Prigotovlenie leków dla pacjentów cierpiących na przewlekłe biegunki. Weź równe części kory dębu, szyszki olchy, rumianku, szałwi i dziurawca. Surowy kotlet i wymieszać. Następnie dodano 200 g wody doprowadzono do wrzenia, wlać 1 łyżkę z górną mieszanki ziół, parzenie i odkształcenia. Dokonaj 1 microclysters razy dziennie 150 g nalewki. Pose z wprowadzeniem - na łokciach i kolanach. Aby użyć strzykawki, która zawiera co najmniej 200 g cieczy. Microclysters zrobić w jeden dzień. I przyniósł tylko dwa razy, a ja wszystko wróciło do normy. Czas przebywania nalewki w jelitach - 30 minut. Przed wprowadzeniem microclysters zrobić lewatywę oczyszczającą 2 litrów ciepłej leków vody.Prigotovlenie dla pacjentów cierpiących na przewlekłe zaparcia. Potrzebujesz eukaliptus, rumianek, mięta, szałwia, babki, pokrzywy, korzeń kozłka, korzeń tataraku, skrzyp, olej roślinny. Zioła podjęte w równych częściach i ich mieszanki. Następnie dodano 200 g wody doprowadzono do wrzenia, dodano 1 łyżkę z górnej części mieszanki ziół (zgnieciony korzenie) i nalegać. Odcedzić i dodać 15 g oleju roślinnego. Dokonać microclysters 150 g ciepłego roztworu. Stanowią - na łokciach i kolanach. Przed microclysters podawania aby lewatywy 2 litrów ciepłej wody. Procedurę przeprowadza się 1 raz dziennie, korzystnie w nocy. Dokonać microclysters gumy strzykawkę, która zawiera co najmniej 200 g cieczy. Czas przebywania roztworu w jelitach - 30 minut.Dast Boże, a ty pokonał wrzodziejące zapalenie jelita grubego, jak to ja wygrałem. Powodzenia.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru