PRZEPISY artretyzm od znajomych wiedział więcej - Na zakończenie, mam doświadczenie

Witam, „Babcia!”

Jeszcze raz chcę zaoferować coś z mojego doświadczenia.

Latem ubiegłego roku, byłem spoczywa na Morzu Azowskim i spotkał starego przyjaciela. Wcześniej było ograniczane przez artretyzm, a teraz wyglądało idealnie zdrowe. I pomógł jej uporać się z chorobą receptur tradycyjnej medycyny, która dzieliła ze mną. Teraz dzielić się nimi, jeśli Bóg pozwoli, i mają kogoś, aby pokonać artretyzm. Tak więc, aby poradzić sobie z tą chorobą, mój zmieszano 200 ml świeżego soku z czarnej rzodkwi, 150 g miodu i 100 ml wódki 15 g chlorku sodu, a następnie mieszaninę regularnie wcierać schorzeniami stawu. Dodatkowo, jeden w 100 ml alkoholu medyczny rozpuszczeniu 50 g kamfory i gorczycy proszku oddzielnie puszystego 100 g białka jaj, a następnie łączy się zarówno skład i wcierać maści uzyskanym w obszarach zagrożonych. I utwardza.

Wygrać w reumatoidalnym zapaleniu stawów i odkładanie się soli do ciotki i wuja pomógł paproci. Oni są warzone z pędów roślin zielonych wrzącej wody, dzięki czemu bogaty napar, a gdy stał się znośny gorąco, weź to siedzi kąpiele. Innym wujostwo spał na materacu nadziewane z liści paproci. Ten prosty zabieg pomógł im uporać się z poważnymi chorobami.



Mój reumatyzm zapisany inny środek ludowej. I wylewa się 0,5 litra wrzącej wody 1,5 cup rozdrobnione korzenie biodra podkreślał do ochłodzenia, przesączono i pierwsze 3 dni, 3 razy dziennie przyjmować 1 łyżkę wlew, a następnie w celu poprawy jego picia 50-60 ml w czasie.

Środek ten jest od dawna stosowane w naszej rodzinie choroby wieńcowej. Jest to konieczne do szlifowania i mieszać 6 łyżek z góry głóg jagody i zioła Leonurus, wlać mieszaninę 7 filiżanek wrzącej wody, dobrze owinąć i pozostawić naczynia w nocy. Odcedzić zawartość patelni przez gazę, wycisnąć i pić 1 szklanka 3 razy dziennie. Aby poprawić smak, można dodać wykonana w taki sam sposób infuzji biodra róży. W żadnym wypadku nie słodzenia. Przechowywać w lodówce infuzji.

Aby poradzić sobie z wszawicy (wszy), powinny być mieszane z 300 ml nafta i 250 ml oleju drzewnego (niższy stopień oliwa z oliwek), a następnie każdy noc i następnie mieszaninę naniesiono na głowę. Rano umyć włosy ciepłą wodą i mydłem smoły.

Kiedyś przypadkowo połknął osa i ugryzła mój korzeń języka. Aby zneutralizować ukąszenia owadów, natychmiast rozprzestrzenia się w 150 ml octu 1 łyżka sól i co godzinę zaczął brać 1 łyżeczkę To rozwiązanie. Dziękuję Bogu, język nie jest spuchnięte.

W celu poprawy apetytu i jako środek żółciopędnym Akceptuję napar z mniszka lekarskiego. Wlać 200 ml wrzącej wody 1 łyżka zgnieciony korzenie rośliny, nalegając do ostygnięcia, filtr i pić 1/3 szklanki 3-4 razy dziennie.

Jeśli martwi egzemy, konieczne jest w nocy, aby szlifować i wymieszać 1 łyżkę mniszek i łopian korzenie, wlać mieszaninę do garnka szkliwa 0,5 litra zimnej wody, parzenie noc i rano wrzenia i gotować przez 10 minut w niskiej temperaturze, pozostawić na 20 minut do zaparzania, a następnie odsączyć i napojów szklanki 3 razy 0,5 dziennie do czasu wyzdrowienia. Codziennie przygotować świeży napar.

Życzę wszystkim zdrowia i pomyślności!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru