W wysiłku, aby być zdrowym jeden i obywateli Rosji i Ukrainy



Witam, „Babcia” W wysiłku, aby być zdrowym wszyscy zjednoczeni - Rosjanie, Ukraińcy i inne narodowości, więc podzielić się swoimi doświadczeniami. Raz w artykule „mimo że mieszkam w Rosji -” Babcia „również czytać” ich wiedza oferowana i ja, mówiąc o tym, jak radzić sobie z nadciśnieniem tętniczym i jak zapobiegać międzykręgowy przepukliny. Teraz chcę napisać bardziej szczegółowo o leczeniu tych zabolevaniy.Gipertoniya - dość powszechne choroby. Często ludzie cierpią na nadciśnienie, prowadzące aktywny tryb życia, bo może to być również stres, zmęczenie i wiele innych. Tak więc, przed rozpoczęciem leczenia należy do poddania się badaniom lekarskim w celu ustalenia, co spowodowało wzrost ciśnienia. Dowiedziawszy się, należy natychmiast rozpocząć leczenie, wybrać odpowiedni przepis. Jeszcze przed rozpoczęciem leczenia konieczne jest, aby zmienić swoją dietę, spowiedzi, komunii, i zwrócić się do Pana w modlitwie o pomoc. Ja, na przykład, upewniając się, że mam nadciśnienie pochodzenia nerwowego w celu normalizacji ciśnienia, zaczął być stosowany w leczeniu aptecznego nalewki z nagietka i preparat „Raunatin” .First dzień rano na czczo wypić 15-20 kropli nalewki z nagietka i jedną tabletkę „raunatinom” na sekundę dzień wziął środki terapeutyczne w tej samej dawce, rano i wieczorem, przed pójściem do łóżka, a trzeci został powtórzony odbiór i kolacja. Po tym, zrobić sobie przerwę na 5-7 dni, a następnie powtórzyć leczenie. Nadciśnienie ustąpił. Spróbuj, może ktoś inny będzie odpowiadał porady eto.Teper do tych, którzy cierpią z powodu przepukliny dysków. Mój zmarły mąż (siódmym roku jego zmarłych) 30 lat temu przeszedł operację, aby ją usunąć. Przedoperacyjna okres, a sama operacja - to straszny ból nieograniczone, wymaga silnej woli i cierpliwości. Można powiedzieć, że mój mąż przez cały ten ból. Po operacji, lekarze ostrzegają, że przepuklina może pojawić się ponownie. A potem starsza pielęgniarka poinformowała mnie, aby przygotować się na podstawie krajowego maści tłuszczu wieprzowego i przetarł męża kręgosłupa. Powinno być 250 g tłuszczu topi się w łaźni wodnej, po czym sączy, otrzymując 150 g czystego tłuszczu, bez nagolenice ponownie umieścić naczynia tłuszczem na wrzącej łaźni wodnej i dodać do tego, ciągle mieszając, 2 łyżek zgnieciony żółty wosk i 1 łyżka olejek sosnowy. Gdy masa jest gładka, daje bardzo mało oziębienia, nie zatrzymując kolidować i następnie dodano 1 łyżkę stołową terpentyna lub amoniakiem. Gotowy do nacierania maść na noc przed pójściem spać kręgosłup od szyi do kości ogonowej. Po tym, jak zbierać i iść do łóżka. Powtórzyć procedurę co noc, aż do całkowitego zaniku bólu. Maść pomaga wzmocnić i ożywić staw międzykręgowy. Konieczne jest również, aby wziąć pięciornik nalewki. Wlać 0,5 litra wódka 50g posiekane zioła, otrzymując 20 dni warzenia ciepła ciemnym miejscu, okresowo wstrząsając i wypić 1 łyżkę 3 razy dziennie 30 minut przed posiłkami. Nawet mój mąż przez te wszystkie lata noszenia sztangista pas i spał na podłodze deski. Ja też spać na twardej, jak również ćwiczeń w systemie wieczorem Nishi.Esche rozpuścić w szklance ciepłej przegotowanej wody 1 łyżeczka żelatyna, zostawić na noc, a rano dodać 1 łyżkę miodu i pić wszystko na pusty żołądek. Przyczynia się to do smarowania międzykręgowy chrząstki i stawów. W celu zwiększenia tworzenia się chrząstki i stawów płyn upływie 30 dni, w zależności od instrukcji preparaty farmaceutyczne glukozaminy „” i „”, siarczan chondroityny. Robię sobie przerwę na 10 dni, a następnie powtórzyć kurs. I tak z przerwami spędzić trzy kursy. Ponadto, aby zapobiec występowaniu przepuklina dysku, staram się nie supercool powrotem. Więc nie leń się, walczyć z przepukliną płyt i jesteś pewien, że pobedite.Udivitelnymi właściwości lecznicze ma czarne psiankowatych, która jest tak bardzo w Rosji i na Ukrainie. Od jego jagody przygotowują eliksir zdrowia, który pomaga uporać się z choroby popromiennej, normalizuje ciśnienie krwi, likwiduje bóle głowy, poprawia pamięć i wzrok, leczy impotencję, reumatyzmu, artretyzmu, astmy, choroby wrzodowej żołądka, likwiduje zapalenie wątroby. Autumn owoców powinny być zbierane przez maszynkę do mięsa i wycisnąć sok przez masę gazy. Następnie, 5 litrów soku rozpuszczenia litr słoik miodu i 1 kg cukru, wlać gotowego eliksir banków i umieścić w przechowywania w lodówce. Biorąc to 2-3 łyżki przed jedzeniem. Wkrótce uluchshenie.Day czuć Bogu wszystko zdrowia, szczęścia, radości, cierpliwości i długowieczność!, Rostowski regionu. „>
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru