Test owulacyjny: opinie. Zasada działania Test owulacyjny

Owulacja - okres cyklu miesiączkowego, gdy komórka jajowa zostaje uwolniona z jajnika i jest gotowa do zapłodnienia. Początek owulacji czuć wiele dziewcząt i kobiet: w tych dniach upławy, itd. Są w konsystencji, zwiększone libido i poczuł ból w jajnikach .. Aby określić dokładną dni owulacji, to zaleca się stosowanie testu. Pozwoli to, aby ustalić najlepszy czas na poczęcie dziecka.

Test owulacyjny: zasada działania

Zasada owulacji test oparty na określaniu poziomu LH (hormon luteinizujący) u samic moczu. Poziom hormonu zależy miesiączka i osiąga swój szczyt w czasie owulacji. Specjalne testy pomóc zidentyfikować i naprawić wzrost LH.

Test owulacyjny: Opinie

Istnieje kilka rodzajów testów do owulacji, ale działają na tej samej zasadzie:

  • Paski - podobnie jak test ciążowy. Test jest cienka taśma ze specjalnej mieszanki. Jest zanurzony w moczu, a po pewnym czasie będzie wynik. Paski nie mają wysoką precyzję.
  • Kasety - reprezentuje przypadek plastikowego okna. taca kasety pod strumieniem moczu lub wlewu na nim. Po pewnym oknie czasowym, wynik będzie. Testy te są dość wiarygodne i prawdziwie określić czas owulacji. Kosztują dość drogie.
  • Ink - najbardziej wiarygodnym testom daty. Pomijam je w pojemniku z moczem, a po kilku minutach pojawi się wynik.
  • Testy wielokrotnego użytku - to przenośne urządzenie z zestawem listew. Paski zanurzone w moczu, jest wkładany do urządzenia wykup wyjść wyniki.
  • Testy elektroniczne reagują na ślinie kobiet. Pod soczewki umieszcza się niewielką ilość śliny, a następnie sprawdzić na specjalnym czujnikiem i określania wystąpienia owulacji.

Zobacz także:

Eviplan owulacyjny Test: Opinie



Test owulacyjny: Opinie

Test etap ma na celu określenie poziomu hormonu luteinizującego. Przed rozpoczęciem testu, trzeba znać długość cyklu miesiączkowego. Najlepszy czas, aby diagnoza od 10 rano do 8 wieczorem. 3 godziny przed zabiegiem, powstrzymać się od stosowania płynów i wychodzenia do toalety.

  • Olesya, 24 lat: Mój cykl wynosi 28 - 30 dni. Eviplan zrobić test 11 dni. Gdy pasek staje się mniej lub bardziej jasne, sprawiają, że test 2 razy dziennie. Eviplan mi wielką pomoc ustalenia owulacji, tak że mogę zajść w ciążę i urodziła pięknego syna. Radzę wszystkim!
  • Sonia, 22 lat: Tylko te badania i użytkowania. Są to po prostu wspaniały, demokratyczny w cenie i łatwy w użyciu. Zaczęło się 13 DC, t. I. I wiem, że kiedyś mieć owulację nie występuje. Czy kilka dni, w tym samym czasie po pracy. Eviplan zidentyfikowane korzystny dzień dla poczęcia o 100 procent, a potem zaszłam w ciążę.
  • Alena, 25 lat: Test Evipln trwać długo, a oni zawsze określić prawidłowy wynik. Na początku wątpiłem, ale postanowił je testować, i udał się do ultradźwięków. Wyniki badań zbiegła się z nami, Vol. h. Teraz używam tylko im.
  • Tatiana, 27 lat: Wiele testów dla owulacji próbowałem: i drogie, a tanie. Ich wybór zatrzymany na Eviplane, ponieważ myślę, że jest to jeden z najbardziej wrażliwych. Ale z nim, czasami popełnia błędy, nie jest dokładnie badanie w celu ustalenia owulacji nie będzie mógł do 100 procent.
  • Alexander, 32 lat: Wygodny, tani i prosty test owulacji. On wskazano czasy, kiedy mogę zajść w ciążę. Jedyną wadą Eviplana - ma zdolność do gromadzenia moczu. Ale nadal jestem zadowolony.

Test owulacyjny Clearblue: Opinie

Test owulacyjny: Opinie

Clearblue - Cyfrowy Test owulacyjny, co wskazuje na wzrost hormonu luteinizującego do 99 procent. Pozwoli to na określenie najbardziej korzystnych 2 dni na poczęcie dziecka w cyklu. Test Clearblue zaleca się stosować przez kilka dni w tym samym czasie, gdy istnieje więcej prawdopodobieństwo owulacji.

  • Kristina, 23 lat: Używam test już trzeci miesiąc. Jest to wygodne, wysokiej jakości, ale dość drogie. Pod koniec testu wyświetlany jest na ekranie buźkę, która podnosi na duchu!
  • Olga, 31 lat: Dobrym testem, nie zawieść. Jednak na wszelki wypadek mam jeszcze zrobić BT na pewno ustalić najlepszy czas na ciążę. Cieszę się, że zbliżył się do mnie.
  • Wiktoria, 29 lat: drogie i nieefektywne testu. Nie rozumiem, dlaczego cały pęd z nimi. Zrobiłem kilka razy, a wynik nie jest odbierany. Uśmiech na ekranie, a nie pojawia się. Może mam wadliwy test? Nie wiem, ale znowu nie będzie go kupić.

Test owulacyjny Frautest: Opinie

Test owulacyjny: Opinie

Frautest produkowane w Niemczech i jest podzielony na 3 kategorie:

Owulacji - 5 składa się z taśmy, która jest wystarczająca do określenia czasu narastania LH. Czułość tego testu wynosi od 30 mlU / ml.

Planowanie - zawiera również 5 testy owulacyjne + 2 test ciążowy. Ponadto, w tym pojemnika odbiorczego występuje na zbieranie moczu.

Owulacja kaseta - zawiera 7 testów, jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet z nieregularnymi cyklami. Każdy test jest łatwy w obsłudze i higieniczne. To nie wymaga zbierania moczu, dzięki czemu można go używać w dowolnym dogodnym miejscu. Dokładność jest określana 99 procent.

  • Irina, 26 lata: doskonałe narzędzie dla tych, którzy chcą zajść w ciążę. Test kupić w wygodnym pudełku 5 barów. Dla mnie, pojemniki na mocz - bezużyteczną rzecz, ale rzeczywistego testu - wielki i skuteczny. Idź na monitorowanie folikulogenezy co 2 dni, t. I. I planować ciążę. Mogę z całą pewnością powiedzieć, że nigdy nie oszukiwałem Frautest.
  • Svetlana, 24 lat: Niezła próba za rozsądną cenę. Jest to forma do zbierania moczu, ale nie jest to potrzebne. Jedynym minusem Frautesta. - To nie jest tak wrażliwy jak inni to nie jest możliwe ustalenie wystąpienia owulacji kilka dni.
  • Valeria, 34 lat: Planując 2nd dziecko nie jest w stanie zajść w ciążę. Postanowiłem kupić Frautest. Wynik podobała mi, w miesiącu okazało się, że była w ciąży. Jest to najlepszy test jaki kiedykolwiek używane do określania owulacji!

Zobacz także:

Test owulacyjny - prosty sposób określić korzystny czas na poczęcie. Jest prosty w obsłudze i skuteczny. Można kupić dowolny test owulacyjny w zwykłej aptece. Wybierz odpowiedni dla Ciebie sam lub ze swoim ginekologiem.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru