Biały bloodroot: aplikacja i opinie

biały bloodroot - wieloletnia roślina zielna z dużymi kwiatami, z cienkiej i grubej łodydze kłącza. Kwiaty białe pięciornik jak truskawka kwiatów. biały bloodroot Kwitnie późną wiosną - wczesnym latem, ale w naturze uważają, że nie jest tak łatwo.

Biały bloodroot jest szeroko stosowany w medycynie ludowej - jest on stosowany w leczeniu wszelkich form choroby tarczycy. Biały bloodroot wpływa na tarczycę, przywracając jej utracone funkcje. Ponadto, za pomocą białego cinquefoil można wyleczyć choroby wątroby, szczególnie jeśli towarzyszy im żółtaczka.

Biały bloodroot: aplikacja i opinie

Biały bloodroot: application

  • Zastosuj biały bloodroot zaleca sięreumatyzm, wrzody żołądka i dwunastnicy, miażdżyca, czerwonka i dna moczanowa. Ponadto, biały bloodroot dobrze czyści krew.
  • Biały bloodroot może być stosowany w różnych postaciach.
  • Maść z białego pięciornik. Jest on stosowany w zapaleniu stawów, osteochondroza radikulite.Zaleyte i 5 g zmielonej biały proszek Potentilla 200 g stopionego smalec lub oleju. Mieszaninę gotowano przez około 7 minut w niskiej temperaturze. Szczep. Rub maści białej pięciornik na odparzenia.
  • Nalewka z białym pięciornik na wódkę. Wlać 50 g rozdrobnionych korzeni Potentilla biały 0,5 L wódki. Umieścić nalewki w ciemnym miejscu w ciągu 3 tygodni, od czasu do czasu wstrząsając słój nalewki. Nalewka z białym pięciornik podjęta 25 kropli 3 razy dziennie.


Biały bloodroot: application

  • Nalewka z Potentilla białej wody. Wlać 1 łyżkę posiekane korzenie Potentilla 1 łyżka. zimna woda. Strome przez trzy godziny, a następnie doprowadzić do wrzenia, wlać do termosu i pozostawić na 10 godzin. Termos należy okresowo wstrząsnąć. Szczep rozcieńczyć niewielką ciepłej wody do pierwotnego infuzji 0,5stakana obema.Nastoyka wykonanym 3 razy dziennie.
  • Wywar z białym pięciornik. Wlać 3 łyżki zgnieciony korzeń Potentilla białym 2 łyżki. Woda w zbiorniku szkliwa doprowadzić bulionu do wrzenia i gotować przez 5 minut na małym ogniu. Pożywce powinno warzenia przez około 4 godziny, a następnie naciągnięcia.Wziąć wywar z białym pięciornik 5 razy dziennie: 1 łyżki dziennie dnia 1, 2 łyżek -2, 3 łyżki dzień -3 Dzień 4 łyżki -4 Zrób sobie przerwę na 3 dni, a następnie powtórzyć leczenie. Czas trwania kursu - 1 miesiąc interwały.
  • Wywar z białym pięciornik - uniwersalny przepis. Wlać 2 łyżki Potentilla białego suchego pozostawia z 400 ml wrzącej wody. Wlać bulion do termosu i zostawić na 8 godzin. Podzielić przez 4 wywaru otrzymującego bulionu i wypić na 20 minut przed posiłkiem.

Biały bloodroot: Opinie

Biały bloodroot: Opinie

  • Lisa: „I miał problemu z tarczycy endokrynolog zdiagnozowane 1A - mały stopień choroby. Napisałem kilka tabletek jodu na podstawie każdego lata udał się do morza. Czytać w Internecie o białej pięciornik, zaczęłam brać zgodnie z instrukcjami. Niespodziewanie uległa znacznej poprawie zdrowia i wole nie było. "
  • Natalia„Wiem, że można wyleczyć hemoroidy pięciornik biały - sprawdź sam myślę białą bloodroot powinno pomóc i gruczołu krokowego !. Czytałem w Internecie, że nawet kobiety z mięśniakami i cyst rozwiązania. Mogę powiedzieć jedno, że proces -vospalitelny powoduje zapalenie gruczołu krokowego, odbędzie się właśnie ze względu na jego działaniu bakteriobójczym. To był wynik, konieczne jest, aby wziąć co najmniej 3 cykli leczenia. "
  • Ludmiła: „Wraz z białym pięciornik Pozbyłem się nadżerek. Szczerze mówiąc, to nie jest miłą rzeczą. Jeśli ktoś ma podobny problem, spróbuj biały bloodroot. Z nadżerek obsługiwane za pomocą bulionu douching z Potentilla białych korzeni. "
  • Elena: „Bloodroot biały - to jest prawdziwa ratownik wielu chorób, zwłaszcza w tarczycy. Korzenie Potentilla kupiła od prywatnych właścicieli. Mój przyjaciel jest również przy użyciu białego pięciornik pozbyć choroby tarczycy. Spróbuj tego wspaniałego narzędzia i nóż zawsze mają czas, aby go!”.

Biały bloodroot: Opinie

  • Vladimir: „Wszyscy, którzy napisali, że białe bloodroot - to jest nonsens, i to nie pomoże, to coś jest nie tak robi. Pić białe bloodroot, a będziesz zaskoczony wynikami. Tylko trzeba to zrobić dobrze! Ja sam doświadczyłem cudownych właściwości pięciornik biały na niego i jego żony!”.

Zobacz także: Jak rosną bloodroot?

Biały bloodroot doskonale pomaga uporać się z choroby tarczycy. Jednak nie jest to zalecane, jeśli występuje nadwrażliwość i bardzo widoczne niedociśnienie. Więc zanim podejmie białą bloodroot, należy skonsultować się z lekarzem.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru