Janine: Opinie lekarzy. Janine: instrukcje użytkowania i sprzężeniem zwrotnym

Janine - nizkodozirovannyPierwsza połączona antykoncepcyjnego leku. Kobiety, które ją przyjmują, menstruacja staje się bardziej regularny, są mniej bolesne, skrócenia czasu trwaniaS i intensywność krwawienia, powodując zmniejszenie ryzyka wystąpienia niedokrwistości. Jest to lek i inne. Godność.

Janine: instrukcje użytkowania i sprzężeniem zwrotnym

Jeanine się doustnie, w wodzie do picia codziennie bez przerw, korzystnie w tym samym czasie. Kolejność otrzymania punktu w opakowaniu: 1 tabletkę dziennie, bez przerwy przez 21 dni. Każde kolejne opakowanie należy rozpocząć po tygodniowej przerwie, podczas której zwykle krwawienia. Najczęściej występuje w 2-3 dobie po ostatniej tabletce, nie może zostać przerwane przed rozpoczęciem korzystania z następnego opakowania.

Janine: Opinie lekarzy

Jeżeli w poprzednim miesiącu, nie ma żadnych hormonalnych środków antykoncepcyjnych, witamy Jeanine rozpocząć w pierwszym dniu cyklu miesiączkowego. Witamy Załóżmy dla 2-5-TH dni cyklu, ale w tym przypadku konieczne jest dodatkowo użyć barierę w pierwszym tygodniu przyjmowania leku.

Po porodzie lub aborcja, które były w drugim trymestrze ciąży, lekarze przepisują lek w th 21-28 dni. Jeśli to się zaczęło później, konieczne jest dodatkowo stosować inne. Prezerwatywy podczas pierwszego tygodnia użycia narzędzi. Jeśli kobieta miał stosunek seksualny, a następnie przed zażyciem Jeanine trzeba całkowicie wykluczyć ciążę lub poczekać do pierwszej miesiączki.



Według lekarzy, u niektórych pacjentów podczas przyjmowania leku obserwowano tkliwość piersi, wzrost, migrena, zmiany libido i nastroju w ogóle, złej tolerancji szkieł kontaktowych, zmiany masy ciała, itp w rzadkich przypadkach. - zmęczenie, biegunka. Jakby połknięte innych. Hormonalne środki antykoncepcyjne w rzadkich przypadkach, które mogą rozwijać zakrzepicy.

Jeśli mówimy o kosztach leku Jeanine, jego cena wynosi około 700 rubli. w opakowaniu, co powoduje negatywne opinie klientów. Wiele osób uważa, że ​​jest to dość kosztowne.

Jeanine endometrioza: Opinie

endometrioza - jest chorobą charakteryzującąI przerost błony śluzowej macicy. Przyczyny endometriozy, nie są jeszcze w pełni poznany. Wiemy jednak, że choroba może wywołać zaburzenia równowagi hormonalnej. Efektywność Jeanine terapia opiera się na zasadzie działania leku.

Janine: Opinie lekarzy

Po owulacji w czasie drugiej części cyklu, pod działaniem hormonów rozpoczyna przygotowania kobiety do ciąży, i charakteryzuje się wzrostem endometrium. Patologia ta jest nałożona na wewnętrzną skorupę ciała i innych. Porcjach. W zależności od ich lokalizacji są główne objawy endometriozy krwawienia, zaburzenia cyklu, bóle brzucha. Janine hamuje ovulyatsiyu- stąd późniejsze zmiany są łagodne.

  • Marina: Nie martw się o endometriozie, to nie jest powód, że nie można zajść w ciążę. Jestem 40 lat, endometrioza jest od dawna. Jestem w ciąży, wszystko w porządku.
  • Irina: Janine mi lekarz wyznaczony przez endometriozę, miałem trochę cięcia, a następnie spadła. Byliśmy skutki uboczne ciężkie nudności.
  • Leroy: Moim zdaniem, Janine endometrioza nie jest całkowicie wyleczyć, choroba po prostu zamilkł na chwilę, aż do przygotowania napoju. Ale całe życie pić nie będę zbyt trudne do zniesienia hormony.
  • Alain: Social Janine 3 lat. Został powołany do leczenia endometriozy. Rok temu, miesięczny ustały. Myślisz, że jesteś w ciąży, jak się okazało - nie. Teraz niektórzy lekarze mówią, że to jest w porządku i można kontynuować do picia, a inni, że potrzebujesz przerwy, aby przywrócić normalny cykl. Nie wiem, kto mi uwierzyć! Ale chciałbym wypić! Ja noszę to dobrze, a nie co miesiąc „niedogodność” ogólne piękno. Ale jakoś dziwne, że one nie istnieją. Obawiam się, że tej patologii.

Janine: Opinie lekarzy

Zobacz także:

Janine - jest wybór tych, którzy chcą uniknąć ciąży bez użycia prezerwatywy, a nawet rozwiązać szereg innych problemów, na przykład, w leczeniu endometriozy ..

Jak w przypadku każdego leku, od Jeanine mają skutki uboczne i przeciwwskazania. Rozważyć wszystkie „za” i „przeciw”, aby pomóc ginekologa, a stan Twojego ciała podczas stosowania leku.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru