Tar mydło wszy: jak korzystać? Wszawicy: objawy obecności pasożytów

Wszy (wszawicę) problemem, który może spotkać każdego. Te małe pasożyty są bardzo płodne, więc szybko wpływa na skórę głowy. Wszy są krwiopijne owady, których wzmianki sięgają czasów Arystotelesa. W dzisiejszym świecie istnieje wiele skutecznych metod leczenia wszy, ale wiele osób nadal zwracają się do środków ludowej. Sprawdzonej techniki uznawane tar mydła.

Wszawicy: objawy obecności pasożytów

Tar mydło wszy: jak korzystać?

Głównym objawem wszy obejmują:

  1. Swędzenie w miejscu owadów, które można powielać w nocy. Prawdą jest, że ludzie z grubej skóry głowy nie może czuć ukąszenia;
  2. W badaniu pacjent może zobaczyć miejsce ukąszenia i podrażnień. Same jak wszy na głowie trudno zobaczyć;
  3. Na miejscu ukąszenia można wykryć szaroniebieskie plamy, które swędzenie;
  4. Na włosy w jasnym świetle można wykryć gnid - jaja zniesione przez wszy.

Jeśli czas nie rozpocząć leczenie, pasożyty będą rozłożone na niewiarygodną szybkością, zarażając członków rodziny. Ponadto, nie zważając na leczenie może przekształcić przewlekłej wszawicy. Zjawisko to najczęściej obserwuje się wśród bezdomnych.

W każdym razie, nie działają rozprzestrzeniania się owadów, bo wtedy trudniej będzie się ich pozbyć. Po wykryciu wszy od razu udać się do apteki za pomocą specjalnego narzędzia lub użyj receptur ludowych, które obejmują tar mydło. Pod koniec leczenia, po jakimś czasie, zaleca się, aby przejść kurs utrwalający wiedzę.

Czy tar mydło z wszy?



Tar mydło wszy: jak korzystać?

Tar - lepki, grubości i żywicy, jak substancja, którą otrzymuje się z kory drzew poprzez suchej destylacji. Obecnie smoła nie jest stosowany w czystej postaci, ale w różnych stężeniach można znaleźć w wielu kosmetyków i leków.

Ma silne właściwości antyseptyczne, przeciwgrzybicze, przeciwbakteryjny i zmniejszenie działania. Substancja jest dobrze łagodzi swędzenie i wysycha, regeneruje i goi skórę i włosy. Środki na bazie smoły stosowany w leczeniu egzema, łuszczyca, łupież, wszy, świerzb demodectic, trądzik i trądzik.

Tar mydło wszy od dawna popularne: jest ona dostępna, nieszkodliwy i skuteczny. Gdy stosowane prawidłowo, to mydło, nie musisz kupować dodatkowych środków wszy.

Alkalicznych w firmie smołą - jest potężną bronią przeciwko wielu problemów skóry i włosów. Wymowa antyseptyczne i działanie owadobójcze nieco ponad 15 minut, aby szybko zabić wszy. Dodatkowo, zasady negatywnie wpływa na jaja, co uniemożliwia ponowne wystąpienie parazitov.Blagodarya naturalnych składników smoły mydło można stosować, a dzieci alergicznych.

Smoła mydło wszy: metoda z użyciem

Prawidłowe stosowanie mydła tar wszy będzie zwalnia Cię przed szkodliwym narażeniem na działanie czynników chemicznych, co jest szczególnie ważne dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących kobiet. Zasadą jest, że usuwa owady z po raz pierwszy, ale jest możliwe, aby powtórzyć procedurę, jeśli to konieczne. Szkoda nie będzie dokładny, ale włosy staną się błyszczące i jedwabiste. Ale nadużywanie smoła mydło nie jest zalecane, ponieważ ma to wpływ suszenia. Dla tłustej i normalnej skóry głowy, zalecamy używanie to nie więcej niż 1 sekunda na tydzień, a dla skóry suchej - wystarczy się 1 raz na 2 tygodnie.

Aby pozbyć się wszy smoły mydłem umyć głowami wystarczy. Mokre włosy, spienić hojnie ich pomocą, w grubej pianki spienić i pozostawić bez mycia przez 15 minut. Następnie przemyć wodą z kranu i osuszyć ręcznikiem. Grzebień grzebień do włosów z kilkoma zębami, vychesyvaya każdej nici i usuwania nitów. Przeraża wiele specyficzny zapach mydła, Nona zmartwienie, to będzie po upływie 10 - 15 minut po płukaniu.

Zobacz także:

Tar mydło wszy: Opinie

Tar mydło wszy: jak korzystać?

  • Marina: Dziecko przyniósł ze wszy ogrodowych. Postanowiłem spróbować smoły mydłem, bo to jest naturalne. Zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją, ale nie pomogło. Mogę uruchomić na fałszywe, ale musiałem iść do drogerii za pomocą specjalnego narzędzia.
  • Eugene: po podróży do morza, moja żona i ja wróciliśmy z wszy (prawdopodobnie odebrał w pociągu). Znajomi poradził tar mydła. Kupiliśmy ją w hipermarkecie, dodaje naturalną smołę i lathered głową. Nie przechowuje się przez 15 minut, a 30, a wyniki zaskoczyły nas. Mamy pozbyć się wszy i gnidy są nie wtedy przeszkadzać. Ogólnie rzecz biorąc, polecam wszystkim smoły mydła z wszy, to naprawdę pomaga.
  • Vasilisa: Najstarsza córka wyszła z obozu z wszami. Postanowiłem wykorzystać stare dobre tar mydła. Kupiłem go w aptece i kilka dni mydło głowy dziecka, a od 1 razy bezskutecznie. W ogóle, po 4 dniach, całkowicie pozbył się tych pasożytów. Teraz moja głowa smoła mydło w profilaktyce raz na 2 tygodnie.
  • ALE: Za radą smoły babushkikupila wszy myloot. Głowica mydło 5 razy, ale nadal kontynuuje się czołgać. Musiałem kupić produkt na bazie chemii, przez które wywnioskowałem owady w ciągu zaledwie jednego dnia.

Zobacz także:

Wszy - pasożytnicze owady krwiopijne, które mogą pojawić się w każdej osobie. Czy przestrzegać higieny lub nie, mogą przynieść do domu ze szkoły, przedszkola lub obozie dziecka. Ponadto, wszy można odebrać w środkach transportu publicznego lub w sklepie próbuje na ubrania. W ogóle, jeśli masz taki problem, nie panikuj. W celu zwalczania wszy mogą korzystać z leków farmaceutycznych lub skorzystać z receptur ludowych, na przykład, smoła mydłem.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru