Pagano dieta. Zdrowie - to jest piękne!

Stan skóry zależy od stanu zdrowia organizmu. Pagano dieta - specjalny tryb życia sprawia, że ​​to możliwe, aby radzić sobie z chorobami skóry, takich jak łuszczyca. Autor diety jest amerykański lekarz John Pagano, którzy opracowali metodę specjalnie dla osób cierpiących na choroby skóry.

Dieta Pagano w łuszczycy: Highlights

Kiedy jelita są źle radzi sobie z jego głównym zadaniem, toksyny zaczynają zatruwać system krwi. Jeśli twoje ciało jest osłabione płuca i nerki, skóra nabiera funkcji wydalniczy. W takim przypadku oraz rozwijać chorób dermatologicznych, takich jak łuszczyca. Główne przyczyny słabych wyników jelita Pagano widać na spożywanie alkoholu, kofeiny, antybiotyki, leki hormonalne, węglowodanów i szkodliwych produktów.

Pagano dieta

Stosując się do tej diety, to będzie:

  1. Oczyść swój organizm;
  2. Poprawy zdrowia i kondycji skóry.

W pierwszych dniach diety mającej na celu oczyszczenie organizmu z toksyn. Pomoże to lewatywy i hydroterapii jelita grubego. Ta ostatnia procedura powinna być wykonywana tylko w placówkach medycznych, aniżeli w salonach kosmetycznych.

Dieta można rozpocząć z 3-dniowym winogron, owoców cytrusowych lub jabłek diety, a także 5-dniowego wieloowocowy diety. Każdy z nich powinien towarzyszyć dziennej lewatywy. Ponadto, codziennie rano się 3 godziny. L. oliwa z oliwek. Jest on uważany za naturalny środek przeczyszczający, który czyści jelita.

Druga faza diety na celu uniemożliwienie dostępu toksyn w organizmie. Aby to zrobić, trzeba pić codziennie następujące napoje:

  • Nie mniej niż 6 szklanek wody;
  • Świeżo wyciśniętego soku cytryny rozcieńczone w 1 łyżka. wody. Do picia, można dodać łyżkę miodu. Zwiększy to efekt;
  • Świeżo wyciśniętego z winogron, gruszkę, ananas, pomarańczowy i grejpfrutowy;
  • soki roślinne z pietruszka, buraki, seler i marchew. Pamiętaj, aby dodać sok napój cebula;
  • Herbata ziołowa z rumianku, szafranowy, kory wiązu;
  • Kompot z owoców.

Pagano dieta

Pagano dieta całkowicie zakazuje podczas oczyszczającej jelita wypić kawę, alkohol, sody i soku pomidorowego.

Podczas diety trzeba jeść żywności, która pomaga oczyścić jelita i wspiera równowagę kwasowo-zasadową krwi. Produkty te obejmują:

  • Świeże warzywa i owoce. Zjada figi jest szczególnie przydatna, rodzynki, morele, śliwki, brzoskwinie i jabłka.
  • Pokarmy, które zawierają witaminę C. Są to drożdże piwne, mleko sojowe, chleb żytni, kurczak, migdały, miód, rzepa, brokuły, jęczmień, owies, kiełki pszenicy, żółtka, cukier, itp buraków
  • Jeść kurczaka, ryby i baraniny przynajmniej 4 razy w tygodniu.
  • Jogurty, jogurt, biały ser, jogurt i mleko musi być co najmniej 30 procent dziennej diety.
  • Kasza na wodzie i otręby z pszenicy, owsa, gryki i pszenicy.
  • Chleb pełnoziarnisty żytni pełnoziarnisty wykonane.

Całkowicie wykluczyć z diety:

  • Pikantne, smażone i wędzone produkty;
  • Wyroby cukiernicze i pieczywo, a także białego chleba;
  • Koktajle mleczne, lody i bita śmietana;
  • Cukier i wyroby cukiernicze;
  • Słodycze, frytki, hamburgery, pizza, etc.

Podczas diety zaleca się odwiedzić łaźnie, sauny, jacuzzi, baseny i kosmetyczki. Ponadto Pagano oczekiwany wzrost aktywności fizycznej, ograniczenie stresu i przepięć, a także regulację samooczyszczające ciała.

Oprócz łuszczycy, dieta prowadzi do oczyścić skórę z zaskórników, trądziku, nadmiernego tłuszczu i innych problemów kosmetycznych.

Zobacz także:

Co jeść, aby być piękne?

Dieta z Poliny Grents

Pagano Dieta: tabela

rodzaje produktów

zaleca

zabroniony

Owoce i jagody



jabłka
morele
figi
daty
cytrus
winogrona
kiwi
brzoskwinie
melon
banany

śliwka
suszone śliwki
borówka
żurawina
porzeczka
truskawki
truskawka

warzywa

Kapusta (wszystkich stopni)
marchew
ogórki
burak
dynia
cukinia
cebule
czosnek
fasola
oliwki
szpinak

czasami możnarośliny strączkowe:
grzyby
migdały

ziemniaki
pomidory
bakłażan
pieprz

Zboża i produkty mączne

w całości

pieczywo
otręby
owsianka
Pshenko
jęczmień
gryka
otręby
pełnoziarniste
kukurydziana, grys
brązowy i dziki ryż
Makaron z pszenicy twardej durum

biały chleb
pieczenia z białej mąki
drożdże do pieczenia
grysik
biały ryż
makaron z białej mąki

ryba

flądra
tuńczyk
dorsz
halibut
okoń
makrela
sardynki
białoryb
łosoś
pstrąg
Pieczone lub gotowane na co najmniej 4 razy na tydzień

każdy ryby, smażone na maśle lub wędzonego łososia

kawior
anchois
małże
kałamarnica
ostrygi
krewetka
kraby

Mięso i drób

jagnięcina bez tłuszczu, gotowane lub pieczone - nie więcej niż 1-2 razy na tydzień

każdy ptak formy pieczone lub gotowane

gra

wołowina
cielęcina
wieprzowina
kaczka
gęś
Mięso drobiu, smażone na maśle
skóry drobiu
kiełbasy
kiełbasy, parówki

jajka

jakieś jaja gotowane nie więcej niż 2-3 razy w tygodniu

jajka sadzone

produkty mleczarskie

Wszystkie mleko i produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu lub beztłuszczowe:
mleko
kefir
twaróg
jogurt
niesolone ser

produkty mleczne o wysokiej zawartości tłuszczu

lody

olej

oliwek, słonecznikowy rzepakowy
bawełniany
kukurydza
Masło o niskiej zawartości tłuszczu

masło pełnotłuste
margaryna

olej kokosowy

słodki

;

wszelkie słodycze zawierające cukier i jego pochodne

napoje

Wywary z: Nasiona arbuza

rumianek
szafranowy
szałwia
dziewanna

napoje gazowane
alkohol
kawa
kwas
sok pomidorowy

Pagano Dieta: Opinie

  • Olga: Mam problem skóry (trądzik, trądzik zapalny, itp.) Ta dieta jest dla mnie zbawieniem. 2 lata Praktykowanie potęgi Pagano i czuje się świetnie. Ja siałem na jej całej rodziny.
  • Irina: Łuszczyca chory od dzieciństwa. Po raz pierwszy usłyszałem o diecie od znajomego, a następnie kupił książkę Johna Pagano „Leczenie łuszczycy. Naturalny sposób. " Siedzę na diecie przez miesiąc, wyniki są tam. Najtrudniej - aby trzymać pierwszy miesiąc, a potem można się przyzwyczaić.
  • Marina: Ograniczenia, oczywiście, surowe, ale piękno wymaga ofiar. Chociaż istnieją diety, które na ogół nie może być praktycznie wszystko, a tu i soki, i owoce, i mięso. Posiłki dość pełny.
  • Daria Od Łuszczyca dotyka ponad 10 lat. Moje ciało było niemal w całości pokryte przez tych okropnych miejscach. Próbowałem prawie wszystkiego od maści leczniczych do środków ludowej. Zacząłem szukać informacji w internecie i znalazłem tę dietę. Po 3 miesiącach byłam zaskoczona. Plamy zaczęły się rozjaśniać, a niektóre zniknęły!

Pagano dieta - skuteczne i demokratyczne. To pozwala nie tylko pozbyć się chorób skóry, ale także, aby schudnąć. Że skóra zdążyła całkowicie modernizacji, obserwować tryb Pagano potrzebuje co najmniej 4 tygodnie. Pierwsze efekty pojawią się po 2 tygodniach, ale nie powinno się tam zatrzymać. W odróżnieniu od tradycyjnych diet, może stać się regularną dietę.

Zobacz także:

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru