Kiedy mój mąż miał zapalenie opłucnej, to w jaki sposób był traktowany na lek

Witam, „Babcia” Chcę zaproponować przepis z wysiękowym wysięk opłucnowy (płyn w płucach) .Ta choroba była i mój mąż. Stało się to po urazach klatki piersiowej w razie wypadku. Mąż odzyskane takich środków. Kupiony w aptece 250 g tłuszczu borsuka, przebierał 300 gramów liści aloesu, usuwając kolce na każdej stronie, wziął 1 szklanka miodu i wymieszać wszystko dokładnie. Następnie mieszaninę reakcyjną utrzymuje się przez 10-15 minut w piecu, szczepu w słoju i wytłoków wyrzucane. Biorę lek 1 łyżka 3 razy dziennie 30 minut przed posiłkami. I odzyskuje się z plevrita.Horosho leczonej choroby perestupnya korzeń (root Adama żeńszenia rasy białej kaukaskiej). Zetrzeć korzenie roślin trzyletnich, które powodują wiele na kawałku papieru kompresji z małymi otworami w nim, przykryć gazą i dołączyć tę stronę do żołądka. Dobry ciepłe wełny i zwinąć arkusz. Pacjent pot obficie, a wełna - nawilżane przez odparowanie. Zwykle po 2-3 takie procedury oddech w płucach zaczyna być na podsłuchu. Pożądane jest, aby te pakiety po pompowanie płynu w celu zapobieżenia gromadzeniu się wysięku. Zamiast perestupnya z takim samym powodzeniem można wykorzystywać czarny redku.Budte zdrowe!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru