Jak mogę pozbyć się guza w piersi

Chcę ci powiedzieć, jak pozbyłem guza w piersi zheleze.Odnazhdy poczułem silny ból w klatce piersiowej, a po chwili wyłonił się stan zapalny i twardnienie wielkości śliwki. To mnie zaniepokoiło. Natychmiast wziąłem bandaż, szyte z obu stron, z gazy i waty w środku, moczy je w alkoholu nalewki przebiśniegi i białej lilii, dołącz do piersi i umieścić jej biustonosz. Zmieniła kompres jak wyschnie. Po 3 dniach zapalenie upłynął, ale nowotworu pozostała, tak więc utrzymany sposób okłady. Trzy dni po odzyskaniu przedstawia: brak zapalenia lub nowotworami bez ostalos.Dlya przygotowania nalewki lecznicze mogę wypływają, pojawiają się tylko pierwsze rozlegle wypełnić słoik majonezu i wlać alkohol 960. Więc są one tak długo, jak długo kwitną Belaya Liliya. Wtedy biorę jej kwiaty, zbyt, i umieścić w słoiku z przebiśniegów. I zamknąć pokrywę nylon i pozostawić do zaparzenia więcej. Bardzo dobry nastój. Jeden spadł i bardzo posiniaczone kolano. Potarła posiniaczone i obolałe proshla.Ot guz w piersi i usuwa ten napar. Mielenia wraz z wszystkich świeżych korzeni roślin żonkila, a następnie 100 g surowego materiału, umieszczonego w naczyniu szklanym i dodać 0,5 litra oleju z oliwek. Domagaj 10 dni w ciepłym i ciemnym miejscu, mieszając codziennie, następnie odcedzić i zrobić z wlewu aż do odzyskiwania kompresy na piersi.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru