Przewlekłe zapalenie migdałków. Jak mam sobie z tym poradzić?

I - 27 lat. Spośród nich, dobre 7 lat miałem ból gardła. Było jasne, że gardło undertreated i wysiłku potrzeba, aby być właściwie leczone, ustalić wynik, a jedynie utrzymanie dobrego stanu zdrowia. Do niedawna, w jakim wysiłki zrobiłem, wynik był taki sam: po miesiącu, maksymalnie dwa po zabiegu zacząłem znowu sadnit gardło. Paskudne uczucie, że żaden kot drapie swoje miękkie łapy, a szczury ze swymi ostrymi zębami.

Po przeczytaniu wszystkich artykułów w Internecie, doszedłem do wniosku, że mam przewlekłe zapalenie migdałków.

Rzeczywiście, na każdej nieznacznej okazji (piłem zimną wodę, jadł lody, wyszła na ulicę bez kapelusza) zacząłem pogorszenie. A w ostatnich latach, tylko zrobiłem to marzenie o lody i soki zimno w ogniu. Me torturowany roczne dusznicę z podnoszenia temperatury, ból przy połykaniu (zwłaszcza podczas jedzenia), dyskomfort w gardle, czasami podaje się w ucho, z węzłów chłonnych bolesne i najgorszą zapachu jamy ustnej, które nie dają żadnego leczenia. Oprócz wszystkich względnej zdrowia okresów że odczuwalne letarg, ciągłe uczucie zmęczenia, ospałość, czasami temperatura wzrosła do 37 ° C. Co więcej, ta temperatura może przytrzymać przez tygodnie i miesiące - aż do następnego zaostrzenie dławicy piersiowej. Nie wspominając już o ból głowy, który stał się częścią moich towarzyszy.
mianowicie Breath Me „Ja dokanali” Zdecydowałem, że nie może kontynuować, musimy coś zrobić.



Doszedłszy do lekarza laryngologa, dowiedziałem się, że nieświeży oddech pochodzi z korki ropne, które są główną cechą przewlekłego zapalenia migdałków. Przez długi czas będąc w zakamarkach migdałków i zaczną emitować cuchnący zapach. W tym przypadku, korek przewlekłego zapalenia migdałków nie jest widoczna i może być widziana tylko wtedy, gdy ciśnienie w jądrze migdałowatym łopatki medycznego. Co więcej, nawet za mały presji ze strony jednego lub wszystkich luk (zagłębienia) zaczynają pojawiać się ropne absolutorium - ten sam ropne korek. Okazało się, że miałem dużo wtyczek ropnych, a po naciśnięciu na ciele migdałowatym wydawało się, że masa zsiadłe jest zwolniony. To wtedy zdałem sobie sprawę, że to poważne, a my nie musi być leniwy i przejść przez specjalnego traktowania.

W wyniku wszystkich zdarzeń musiałem wziąć ten kurs specjalnego traktowania lekarza laryngologa, który po mnie gardło nie jest już przeszkadza. Podziel się - co to jest ta metoda. Jest to dość powszechny sposób: za pomocą specjalnego narzędzia i antyseptyczne rozwiązań lekarz wykonuje mycie pacjentów migdałki i odsysanie je ropa. Takie procedury powinny być dziesięć. Po zabiegu dziesiąty mojego zdrowia poprawił się tak bardzo, że nawet nie odważył się jeść lody, a dla mnie to nie było nic.

Ale muszę powiedzieć, że niektórzy pacjenci próbują leczyć się przewlekłe zapalenie migdałków, niezależnie wyciskania ropy szczelinach migdałów. Podczas mojego leczenia Laura w recepcji dziewczyna 20 lat dolechivatsya po moczyć w szpitalu, która weszła w stanie krytycznym. A wszystko ze względu na fakt, że próbowała wycisnąć sobie ropę z migdałków. W międzyczasie, miała zapalenie migdałków, które wzięła jako ropne korka. W rezultacie, „zarobione” posocznica i powikłania - zapalenie trzustki.

Płukanie migdałków - nie jedyna metoda. Ponadto, u niektórych pacjentów, jak mi powiedziano, po umyciu ponownie sześć miesięcy później zaczął się ból gardła. W tym momencie mieli pić kuracji antybiotykowej.

Moje gardło jest już nie boli. Jednak w sprawiedliwości, aby ogłosić, że oprócz leczenia, Laura, po prostu umieścić te same nadludzkie wysiłki, aby czynić swoją siłę woli do przodu iw górę: zmusił się do czynienia z hartowania - codziennie, bieganie, opłat, wylewanie. Plus zdrowe odżywianie i pozytywne myśli. Przewlekłe zapalenie migdałków i wycofał - I poradził sobie z nim.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru