Oczyszczanie organizmu z toksyn! Osobiste doświadczenie sprzątanie

Apeluję do czytelników, aby ci, którzy nie dają się po zawarciu lekarzy „chorobą na całe życie odpoczywam” i zaczął walczyć z jego choroby i zaczął szukać sposobu na zdrowie poprzez oczyszczenie ciała. Oferuję zjednoczyć, aby podzielić się swoimi doświadczeniami (zarówno błędy i zwycięstw) z takich chorób jak miażdżyca i PTS kończyn dolnych. Mam obu tych chorób i trzeciej grupy niepełnosprawności. Werdykt lekarzy mnie nie lubią, a od pierwszego dnia, kiedy została zdiagnozowana, zacząłem szukać jakichkolwiek informacji o przyczynę choroby i sposobów jej leczenia możliwych. Próbowaliśmy wiele i wydaje mi się, że znalazłem drogę do uzdrowienia - to kompletne oczyszczenie organizmu z toksyn, w tym czyszczenia przewodu pokarmowego, nerek, wątroby, węzłów chłonnych, naczyniach krwionośnych, stawów i kręgosłupa.

Główną przyczyną mojej choroby, podobnie jak wiele innych, jest żużlowanie ciała. Lek jest od dawna, że ​​korpus każdy jest od 3 do 12 kg kału kamieni, zmniejszając tym samym efektywne pole absorpcji w jelitach i ciało musi większego spożycia żywności. Ale jedzenie przechodzi przez jelita, kamienie kałowe czepia, a zwiększenie ich peregnivaya zatruwa nasze całego organizmu toksyczne produkty z gnicie żywności. Zashlakovannostorganizma zaczyna się i powstawanie kałowych kamieni od chwili, gdy nasi rodzice zaczynają zwabić nas w dzieciństwie, ale mamy w organizmie nie ma jeszcze odpowiedniego soku żołądkowego, a będzie to z jedzenia w tym wieku można się tylko domyślać. A dokładniej, jedzenie zaczyna gnić i kamienie kałowe produkować w jelitach. Toksyny, które przewyższa krwi w całym organizmie, nie jest chorobą najsłabszego narządu w naszym organizmie. A jeśli ją leczyć, chory następstwie „słabe ogniwo” w naszym ciele.

I tak będzie to trwać tak długo, jak słabe ogniwo nie załamie i zabić cały organizm. Biorąc pod uwagę powyższe, należy odpowiedzieć na ludzi, którzy wygrali miażdżycy i PTS oczyszczanie organizmu. Jestem gotów zapłacić za wiarygodnych informacji na temat doświadczeń czyszczenia rozsądną cenę, która pozwala niepełnosprawnego emeryturę.

Sam jestem inżynierem i patent inżynier. Musiałem pracować z informacjami dość odległe od siebie dziedzin ludzkiej wiedzy. Kiedy skręcone choroby, zacząłem szukać informacji, jak pokonać chorobę. Po przetworzeniu informacje znalezione, doszedłem do wniosku, że droga do dobrego zdrowia w tradycyjnej medycynie jest poprzez oczyszczanie organizmu z toksyn. Czysty postanowił zrobić na takim programie.

Etap 1. ciał czyszczenia, wyciągania z organizmu toksycznych produktów (żużel, toksyny, drobnoustroje) lub co pozostało z nich.

Etap 2. Oczyszczanie ciał toksyny zapewnić funkcjonowanie organizmu (jamy ustnej, rak przełyku, rak przewodu pokarmowego, wątroby, nerki, naczynia krwionośne, rdzenia kręgowego, itd.).

Etap 3. Aby umożliwić organizmowi odmłodzić się, aby naprawić swoje „słabych ogniw” i rozpoczęcie zdrowego stylu życia poprzez końcowym leczeniu głodu od 7 do 12 dni. Czas trwania zależy od zespołu mojego ciała.

Ale wierzę, że czynniki mają zasadnicze znaczenie dla realizacji planowanego programu.

1. Ustaw się psychicznie. Jeśli jesteś wierzący, to modlić się i prosić Pana, aby pomóc przezwyciężyć swoje lenistwo, aby oczyścić swoją duszę i ciało z błota. Jeżeli niewierzący - ustawienie się do walki ze swoim lenistwem i choroby dostrzec więcej na temat choroby i jej konsekwencji, próbować przebaczyć wszystkim i się bawić. Również pomyśleć o zabawne i przyjemne, nucąc szczęśliwy piosenkom ich samych lub ich motywację, kiedy zaczynają walczyć z chorobą.

2. ustawienie się do długiej i ciężkiej pracy w walce z chorobą. Nastrój się, że szybko może tylko zniszczyć, ale zawsze trzeba budować od dłuższego czasu, a im wyższa jakość - dłuższy. Nastrój sam fakt, że „budowa” istnieje zawsze możliwość błędów, ale są niemal nieuniknione. Nastrój sam fakt, że w przypadku wystąpienia błędu, naprawić go i udać się do celu. Povernesh Back pokonany. 3. Nastaw się do terminowego wykonania programu jednodniowej i całego programu jest już spełniony, biorąc pod uwagę „opinie” w organizmie. Dlaczego punktualny wydajność programu jednodniowej? Zgadza się - lenistwo może wygrać, ponieważ szepcze: „No, co to jest, dobrze? Nie rób dzisiaj zrobić jutro lub później ... "

4. ustawienie się na co jesteś najlepszym przyjacielem swojego ciała i nie są obojętni na to, jak on walczy ze wspólnym wrogiem dla Ciebie, i co należy zrobić, aby zapewnić, że nie jest tchórzem, a jak mu pomóc.

5. ustawienie się na co walczyć, aby wygrać i zrobić największy dar dla ciebie umiłowałem ludzi.

6. Uwierz WTO, że lek, który wyleczyć jednego człowieka, a innym lekarstwem.



A oto jak to zrobić program czyszczenia (a także o moich błędach).

1. Rozpocznij program z jednodniowym czczo w tygodniu przez miesiąc. Ale ponieważ wątroba wciąż nie może dojść do siebie po sześciu miesiącach intensywnego leczenia w szpitalu, potem miałem 7-dniowy post, po których wątroba jest zatrzymany boli! Jednocześnie nos myte ciepłą wodą z systemu jogi tak długo, jak nie działa obu nozdrzy jednocześnie. Mycie wykonywane dobrze. Wpisałem w dłoni wody i wdychane przez jednego nozdrza wody, a następnie dmuchanie nosa. Że nozdrza oddech jest gorzej, poddane tej procedurze dwa razy większą objętość niż normalne oddychanie. Około trzy tygodnie wyczyszczone nos i teraz nie ma żadnych problemów z nim.

Błąd. Przedwczesny 7 dni głodu, jako wyjście poszedł intensywne żużel, do którego organizm nie był gotowy.

2. Po opuszczeniu czczo przystąpił do czyszczenia jamy ustnej - Zasysanie rano olej słonecznikowy - 10 minut. Jest mi bardzo przykro, że procedura ta nie zaczęła robić znacznie wcześniej, no, co najmniej dziesięć lat, prawdopodobnie byłby dziś zęby. W ciągu ostatnich 15-20 lat, po raz pierwszy zatrzymał krwawienie dziąseł, szybko zaczął się ślinić podczas żucia żywności.

Błąd. Na początku ustach w zyskuje dużą porcję oleju, zamiast wziąć się łyżeczką.

3. Oczyścić nerek, że w połączeniu z okresem dojrzewania masy arbuza. Lunch zastąpiona całkowicie arbuza dietę dłużej niż 3 tygodnie. Jedzenie arbuza tak długo, jak nie jest zmęczony mnie i mojego ciała. Oczywiście, możemy użyć i szybszy sposób, a nie naturalny produkt, ale wolę ten.

4. Oczyścić jelita zrobić dla Malakhov. Tydzień 1 - lewatywa codziennie 2 tydzień - co drugi dzień, trzeci - w ciągu dwóch dni, 4. - 3 dni. Jako dodatki do stosowanej wody i glistnika bulionowej i octu jabłkowego i odparowano w moczu zazwyczaj wiąże się mniejsze dawki niż Malakhov zalecane.

Podstawowy błąd że udał się do tego zabiegu wariantu, zamiast robić to lepiej i bezbolesny środków przeczyszczających.

Drugim błędem. Seryjny końcówka wlew nie tylko posiada centralny otwór, lecz także boczne otwory do odprowadzania wody. W wyniku tego, krawędzie otworów bocznych porysowanych odbytnicy, gdyby traktowane celandine.

5. Oczyść skórę miał złą rzeczą, ponieważ gorąca woda z kranu była nieobecna, a zimno, nie mogę umyć. Jedyną zasadą, że wykonania - to myte bez użycia detergentów.

6. Do wstępnego czyszczenia naczyń do picia topi wody wytworzonej w lodówce.

Druga faza programu. Czyszczenie produkowane przy użyciu kilku metod jednocześnie oczyszczanie organizmu.

Konieczne jest Irrigator ustnej. Jama ustna jest silne drobnoustroje dystrybutora. Aby oczyścić go, można pozbyć się wielu patogenów.

6.00 gotuję cztery dni nasączone ryż bez soli i oleju. Tak jest wypełniona wodą dwa razy, co doprowadzić do wrzenia. Jednocześnie, podczas przygotowywania ryż, olej słonecznikowy ssania, a przed sobą ryż picia 100 ml Zestaw do infuzji vitaminized jagody głogu, nalewki.

12.00 obiad z dodatkiem zarodków pszenicy, otręby pszenne oraz suszy kapusty morskiej.

O godzinie 18.00, kolacja i napój nalewki z głogu jagód. Poza tym gotowanie „owies Balsam” Izotov i jeść przed snem.

W wyniku intensywnego oczyszczającej żużla zaczęli opuszczać w dwa tygodnie zamiast miesiąca później, a ja nie mogłem zrobić czas, aby oczyścić wątrobę. Organizm zaczął czyścić z mojej głowy, uczucie to nie miało znaczenia i miałem zdradziecką myśl, a nie wynikiem czy to, co starałem i zrezygnował z leczenia raka mieszaninę Szewczenko. Po mieszaniu w obecności nowotworu, gdy zaczęły być traktowany, a następnie przejść do końca i utwardzony. Czy nie zacząć, czyli albo-albo, bo jeśli stop, guz natychmiast rozprzestrzenia się po całym organizmie i tym wszystkim, nie lek nie pomoże.

Po badaniu, zdałem sobie sprawę, co się dzieje, i spokojnie kontynuować program. Tydzień później, stan zdrowia zaczął się znacznie poprawić. Następnie udał się toksyn z nóg. Uczucie było tak jak gojenie ran swędzenie. Zaczęło się od palców i stopniowo doszedł do uda. Potem zaczęli czyścić mięśnie nóg - czuł się jak mrowienie wewnątrz. Uczucie i nastrój był optymistyczny. Ale nie uważam, że postać może być stałe, pojawiły się zaparcia. Trzeba było około trzech tygodni po rozpoczęciu ryżu zacząć pić dodatek wywar z siemienia lnianego.

W rezultacie, to ciało oczyszczający zdrowie znacznie się poprawiło, teraz jestem coraz gotowy na dalsze oczyszczanie ciała, i bardzo chciałbym usłyszeć porady N: Oday, który jest już za limfoochischenie, czystkami naczyniowego, wątroby, stawów i kręgosłupa, a powinny być czyszczone może nawet niektóre organ.

Chciałbym wziąć pod uwagę w walce z doświadczeniem choroby ludzi, którzy przeszli na tej drodze przede mną, i nie popełniać błędy, proszę odpowiedzieć, niech połączą siły, a nawet pomóc tym, którzy przyjdą po nas.

Powiem ci, co stało się potem ...

Po około 40 dniach oczyszczanie organizmu, czułem się tak dobrze, że zaczął działać swobodnie do 100 metrów. I tu pojawił się euforię ...

I przestał brać regularny napar z suszonych owoców, otręby pszenne, suszone jarmuż morze i kiełków pszenicy, dla którego przyszedł kary - pojawiają się zaparcia. Starałem się zdobyć jego „ślepe” intubacja wątroby, środek przeczyszczający zalecaną przez gastroenterologów. Ale wszystkie te środki nie były skuteczne, a pod wpływem zły żużlu nie usunięte z organizmu, zaostrzone moją chorobę PTS i miażdżycy. Położyłem się w szpitalu, gdzie podczas leczenia lekarzy podejrzanych guza w przewodzie pokarmowym (GIT), zdecydowaliśmy się go zbadać. Zaczęliśmy badanie odbytnicy, który dokonał gruntownej „czyszczenie” dziewięć kolejnych lewatywy wieczorem i piątej rano - do czystej wody. i trzy

dni do badania przewodu pokarmowego za pomocą baru „zatopić” GI powtórzyć. Jak wynika z tych „pochłaniaczy” GI odzyskane jego normalnej pracy i zdrowia upadł na naprawić.

Z powodu mojej historii choroby, to już drugi raz w ciągu roku, kiedy, po czyszczeniu „praniu” przewodu pokarmowego szybko przeszedł zaostrzenia choroby, zacząłem szukać i zbierać informacje na przezwyciężenie zaparcia. Znalazłem ponad 100 środków przeczyszczających receptur, ale znaleźć informację, że nasi lekarze, prababcia i prapradedushki, niech ziemi spoczywają w pokoju, w przeszłości z powodzeniem wyleczyć takie choroby układu krążenia jak dusznica bolesna, zakrzepica (blokada) wieńcowych naczyń, miażdżyca, wrzody przewodu żołądkowo-jelitowego przez krew i czyszczące lewatywy dmuchanie. Ie zaparcia jest posłańcem kolejne poważne choroby ciała. A ponieważ tak jest, to trzeba szybko zaparcie traktowany przez nasz organizm! I najbardziej skuteczny sposób leczenia - jednorazowego czyszczenia „wymywanie” Gi „czystą” lewatywy do 10 sztuk w rzędzie lub powtarza 2-3 „sink” przez przedział do jednego miesiąca.

To jest moja odpowiedź na pytanie, w jaki sposób skuteczniej niż oczyścić przewód pokarmowy i jak traktować duży bukiet chorób. I to jest również właściwa dieta i odpowiedni styl życia. Jak rozumieć to, postaram się stanie w swoim drugim liście.

W wyniku analizy informacji doszedłem do wniosku, że jeśli chcemy być zdrowi, a to wynika z listów, pierwszą rzeczą, którą należy zrobić - do ponownego rozpatrzenia ich życia i ich menu. Te same produkty, które jemy, jesteśmy traktowani przez naszego organizmu, czy będzie to trucizna, powodując zaparcia i choroby.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru