Martwi pokrzywki? Mówię wam, jak należy traktować



Witam, drodzy „Babciu!” Całe moje życie, od młodości, chciałem nauczyć się umiejętności z medycyny i możliwe, aby pomóc ludziom w trudnych czasach. Moje marzenie spełniło się po przejściu na emeryturę - ukończył z wyróżnieniem studiów medycznych, a teraz wszystko będzie poszerzyć swoją wiedzę, aby pomóc tym, którzy cierpią. Dziś chcę wam wszystko, co wiem na temat choroby jak choroba krapivnitsa.Eto może być spowodowane przekazywanych sytuacjach stresowych, stałe napięcie nerwowe, lub typu alergicznego. wysypka skórna, pokrzywka pojawia się jakby raportów pochodzących w organizmie stanów emocjonalnych. Jeszcze z pokrzywka na skórze mogą być borotsya.Esli niewielką wysypkę, a następnie, aby szybko wyeliminować swędzenie i oczyszczają skórę, konieczne jest, aby zanurzyć czubki palców w zwykłej wodzie o temperaturze pokojowej, następnie sodę i pocierać ją w bolesnym miejscu. Już po 10 minutach świąd zaniknie i zaczerwienienie zanikają i wysypka ischezat.Esli połączone w dużym stopniu swędzące plamy, należy wrzenia w naczyniu szkliwa w niskiej temperaturze 0,5 litra wody, a następnie wlać do 1 łyżeczka z górnej części sody oczyszczonej, szybko zdjąć patelnię z ognia i pozostawić do ostygnięcia zawartość. Następnie dodaje się ciepły roztwór zwilżać gazy i wytrzeć ciała aż do zniknięcia świąd. Jako wyjaśnienie i redukcję plam odbędzie się ono. Ewentualnie, podwójne część powyższego roztworu wlewa się do kąpieli z ciepłej wody, siedzieć w nim poprawa sostoyaniya.Dlya obróbki pokrzywka, który jest w nawracającym zalecane stadium to leczenie, tj zastrzyki przebicie i poprinimat odpowiednie tabletki. Ponadto, potrzeba równolegle do podjęcia waleriany, która ma uspokajający wpływ na centralny nerwowy sistemu.Kak widzieć, nic skomplikowanego. Najważniejsze - aby mieć wytrwałość, cierpliwość i wielkie pragnienie, aby pozbyć się tej strasznej choroby, czasami obejmujących organizm jako całość pantsir.Zdorovya, czyste ciało i długowieczności!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru