Przepis na leczeniu nerek nie przeciwwskazane w ciąży

Chciałbym powiedzieć jeden przypadek z mojego życia. Kiedy byłam w ciąży z córką, a następnie przez okres 24 tygodni grypy powikłanego zapalenia nerek. W nawiązaniu medycznego, który jest mój dom, znalazłem przepis, który może być stosowany w okresie ciąży w leczeniu nerek, przygotowane leki i zaczął pić. Po tygodniu testów wykazały, że zapalenie nic, ale nadal kontynuował wziąć lecznicze leku. Córką ur zdorovenkoy.Ya trwało 1 szklaną surowego owsa przemyto i gotowane wieczorem w 1 litrze wody w niskiej temperaturze pod wieczko zamknięte przez 40 minut. Nalegam noc, w szczepie rano i pić 0,5 szklanki ciepłego bulionu 3 razy dziennie przez 20-30 minut przed posiłkiem. Wystarczająco przygotowany na dwa dni (dłużej gotować!). Ten bulion oczyszcza nerki, wątrobę, wzmacnia serce i obniża poziom cukru we moche.A aby w czasie ciąży miały mniej problemów, doradza przyszłe matki do 20 tygodni z wszystkiego i od 21 tygodniach diety wykluczyć słony, pikantny, wędzone, smażone silnie i tsitrusovye.Lechites i być zdrowi!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru