Ci, którzy cierpią na rozedmę płuc, DOŚWIADCZENIA WIEM wuj nie przeszkodziło

Witam, „Babcia!”

Chcę podzielić się przepis na leczeniu rozedmy płuc.

Mój wuj był również to podstępna choroba. Zwykle objawia się dusznością, powstałych podczas wykonywania pierwszy i później w stanie spoczynku. Cierpi na rozedmę cienkim, z bokovidnoy piersi i czerwonawym skóry. Wydech powietrza przez jego usta, złożonej rury. W tych ludzi przepraszam wzrok. To wyglądać i wujkiem.

Choroba często ukrywa się inne dolegliwości, po cichu niszczy płuca. medycyna officio-cial używa go wyeliminować witaminy, hormony, leki rozszerzające oskrzela preparaty, Przecinka śluz, ale często nie przynosi pozytywne rezultaty. Ale jest nadzieja odzyskania. Mój wuj, na przykład, aby poradzić sobie z rozedmą pomogły zioła. To izmel schładzania i miesza się 50 g kory brzozowej, 100 g plechy legochnika (duży liszaj rosnące na gałęzi i pni drzew liściastych i iglastych), efedryny, szałwia i dziurawca, a następnie wlano dziennie 1 łyżka Mieszaninę 200 ml wrzącej wody, co najmniej jednej godziny, przesączono i picia infuzyjnych równych porcjach 2 razy. Codziennie przygotowujemy świeże.

Dodatkowo wuj rano rozpuszczono w 0,5 szklanki wody w temperaturze pokojowej, 10 kropli roztworu nadtlenku wodoru i pili na czczo. Godzinę później, pić napar ziołowy, a po półgodzinie śniadanie. Drugie pół naparu picia przez 6 godzin. Wuj był traktowany jako 3 miesiące i odzyskane! Ten sam sposób można z powodzeniem stosować w leczeniu zapalenia oskrzeli.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru