Zaskakujące wątroby oczyszczanie


Jak zacząłem oczyścić wątrobę

olej roślinny

Drogi! Czytam komentarze o bezowocne oczyszczanie wątroby i myślał podelitsyaprostym i bardzo skuteczne metody, które czytałem w książce Andreas Moritz "zaskakujące wątroby oczyszczanie„(USA).

Nie jest konieczne, aby postępować zgodnie z zaleceniami, które muszą być czyszczone chtopechen 5 - 6 razy. W rzeczywistości, to musi być rozpatrywane przed tehpor aż poczujesz lekkość, a kiedy przestaje iść kamienie. Osobiście yaprodelala przebieg oczyszczanie wątroby od stycznia do sierpnia 2008 roku do 15 (!) Razy, przy użyciu tej technologii. Najbardziej zaskakujące jest to, że w czasie 15 - tego wspaniałego oczyszczenie wątroby, kamienie nadal są jednak dość małe zholtenkie (młoda), nie zaś wieloletnie zielono.

Po pierwsze, stosuje się do oczyszczania wątroby z Malakhov -Semonovoy. Mam wrażenie, że proces jest bardzo czasochłonne, bolesne i nie zawsze uzyskać pożądany rezultat. Spośród sześciu czystki provedonnyhmnoyu powiodło się tylko dwa pierwsze (jeśli wyszli trochę kamieni), ostalnyene przyniósł nic. Warto zaznaczyć, że podczas USG kamieni żółciowych w wątrobie ty niewykryte, stają się widoczne, gdy są one na zewnątrz.

wegetariański

Najbardziej zaskakujące jest to, że ponad 15 lat yapriderzhivalas dieta wegetariańska, chude budowa ciała, ale w vremyachistki wyszedłem wiele kamieni, myślałem, że zdobył netolko przewodu żółciowego, ale również ciało wątrobie. Najwyraźniej pechensama „sklejają” wszystkie niepotrzebne kamyczki, następnie pcha w zhelchevyvodyaschieputi. Jeśli ścieżka zatkany, naturalne kamienie są przechowywane w wątrobie, raspiraya go.

Może nie być świadomy, że coś się w wątrobie, może mieć vasobyknovenny żołądka lub zaparcia, ponieważ może zapalenie trzustki, itp ilidiskeneziya Po oczyszczeniu wszystkich normalnych !!! Kiedy wątroba zaczyna wypełniać swoje funkcje, to niech będzie !!!

Chcę dać rady dla tych, którzy będą czytać książki Moritz: jeśli nie jesteś pewien, że można przynieść delodo końca, to nie jest najlepszy do rozpoczęcia. Ponieważ w miejscu opublikowane kamyki po 2 dniach -5 stać innych znowu blokowania przewodu żółciowego. Naberitesterpeniya i czyste wszystko aż do końca! Teraz można przejść bezpośrednio do samoychistke.


Przygotuj się na niesamowite oczyszczenie wątroby

1. Aby uruchomić trzeba ochistittolstuyu jelita. Skuteczniej można to zrobić przechodząc 3 dań hydroterapii.

2.Shest dni przed czyszczeniem, konieczne jest, aby pić świeży sok jabłkowy, litr dziennie przed posiłkami. Będzie dobrze pasują i sok jabłkowy sklepu, jeśli nie można zrobić świeżego. W tym przypadku musimy go kwas jabłkowy, który zmiękcza kamienie.



3. W dniu 3 czystości wymaganych składników wynosi: Siarczan magnezu (siarczan magnezu), 4 łyżki, oliwa z oliwek, 2/3 filiżanki, to jest 160 ml i 3/4 szklanki soku grejpfrutowego (mozhnozamenit soku cytrynowego z małą ilością pomarańczowe). Większość podhodyascheemaslo «Extra» czy raczej surowy. addycyjnych siarczan magnezu działanie przeczyszczające eschoobladaet właściwości ujawniają dróg żółciowych.

- Znalazłeś błąd w tekście? Wybierz ją i kilka innych słów, naciśnij Ctrl + Enter
- Nie lubisz tego artykułu, czyli jakość przekazywanych informacji? - napisz do nas!

Proces oczyszczania wątroby

1. dzień czyszczenia łatwy Śniadanie, lunch takzhelegko, produkty, które nie wymagają kosztów żółciowych. W tym dniu, ja poelaodin co 13-00chas. Po 14-00 nie mogą jeść więcej, można pić wodę, ostatnia gromadzić w żółci z wątroby.

2.Kishechnik powinny być w tym dniu czystej byłoby dobrą sdelatklizmu lub pić ziołowe przeczyszczające.

3. 18-00 godzin niezbędne do rozpuszczenia 4 łyżki lozhkisulfata magnezu w trzech filiżanek wody. Wszystko, co jest podzielona na 4 porcje. W 18-00prinyat pierwszej części.

4. 20-00 do przyjęcia drugiej dawki.

5. Po 20-00 leżał na powierzchni wątroby klocka ogrzewanie (duży sól ogrzewa się w naczyniu, w neskolkomeshochkov rozpraszania, by nie spalony).

6. Przygotowanie 21-30 olej (160 ml) i sok (3/4 filiżanki). Mieszaninę miesza się w naczyniu pół litra i podgrzewa w kąpieli wodnej. Nakroytekryshkoy, umieścić łóżko. Nie można umieścić termofor.

7. Przygotować łóżko: pod dvepodushki powrotem załączyć, w arkuszach, ustanawiają ceratą (tak kakvstavat niemożliwe przez dwie godziny, nawet jeśli zachęcam). Podushkipodlozhit niezbędne w celu zapewnienia, że ​​nie jest rozlany olej z powrotem do przełyku.

8. 22-00 (nie później), Mieszaninę wytrząsa się z oleju sok około 20 razy w jednym razem, stojących obok łóżka (potsyalegko!). Po tym iść do łóżka z termofor w okolicy wątroby, dvadtsatminut nie poruszać. Nie wstać z łóżka 2 godziny, a następnie można wstać, poneobhodimosti odwiedzić toaletę. Możesz spać do rana.

9. rano 6-00 się trzecią porcję siarczanem magnezu.

10. 8-00 się czwarta część siarczanu magnezu.

Ten zakończył całą procedurę. Pozostawienie nachnutprimerno kamyki 6 godzin. Największą liczbę kamieni wychodzi o 8:00.

Pożądane jest, aby oczyścić do basenu. Co to wychodzi czasami szokujące. Podczas pierwszego czyszczenia kamieni wychodzi trochę, ale z czystym vyuvidite 3-4 ....

Dalsze oczyszczanie wątroby i wyniku

Czyszczenie powinno odbywać się raz w miesiącu, często możliwe, ale nie jest pożądane. Chociaż ja osobiście nie czyste 2 lub 3 razy w tygodniu. Jestem 59 lat, cierpiałem tego wszystkiego dość łatwo. Czyszczenie odbywa się od 11 do 15 dni księżycowych. Jest to możliwe i w 4 kwartałach. Ten sam wynik będzie dobry.

W tej chwili nie przeszkadza mi nic gastritnye zjawisk nizapory. Po całkowicie czystą wątrobę, spędzić kursprotivoparazitarnogo leczenie oczyścić nerki. To wszystko.

Po minie serię oczyszczanie wątroby, mozhnoeo czyszczone dwa razy w roku. Po tym, wszystko wróciło do normy, będzie zdrowe.

Sprawa R.S.V usunięciu pęcherzyka żółciowego, wątroby oczyszczanie można przeprowadzić nawet trzeba zrobić wszystko ten sam scenariusz. Powodzenia!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru