Okulista słońce

W słońcu vesennemo nie muszą nosić ciemne okulary i patrząc przez zamknięte powieki. Oznacza to, że bezpośredni wzrok, nie otwierając oczu do słońca i przekręcić gałkę oczną w górę iw dół (z podniesionymi brwiami) i boki tylko 3-5 minut, a następnie odwrócić się na bok, otwórz je i widać te kolory - cud, widząc lepiej, a słońce nie slepit.U mnie od tego ćwiczenia przez 15 minut wcześnie na wiosnę 2003 roku wizja była 100%, jednak przez około trzy godziny. Czytam bez okularów drobnym drukiem, który jest w okularach przed nie potrafiła odczytać. I okularów 3,5 dioptrii przydatnych do mnie wieczorem ponownie, ale jeśli nie jestem leniwy, wprowadź go w codziennej praktyce, to już było teraz jest doskonały wzrok. Jeszcze przed lunchem mogę czytać bez okularów, a późnym wieczorem, gdy trudnovato.A jeść garść pestek dyni, następnie ponownie w godzinach wieczornych, a nawet okulary do czytania +2,5. Oznacza to, że nasiona i pomoc wizji, a słońce „zabija” zarazki w oczy, ale stres! - zamknięte powieki.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru