Ślina GŁODNY poprawić widzenie. Zaleca, aby wszystkie jego stosowania

Witam, drodzy „Babcia”! Czytaj wiele o zaletach głodnego śliny, a potem postanowił wykorzystać swoje moce uzdrawiające. Aby uzyskać informacje o tym, jak je stosować, chcę rasskazat.Itak, budząc się rano, począwszy głodnych śliny smaruj oko tak, że nieznacznie spadła na gałce ocznej. Nasmarowane, biorąc pod uwagę suche i nasmarowane ponownie. Tak 10 razy z rzędu. Wkrótce po tych procedur I już żółte tablice, które były wokół oczu, a także znacznie lepszą wizję - Zmieniłem okularów wizyjnych w temperaturze + 4 2.Udovletvorennaya rezultacie, pomyślałem: „Co by się stało, gdyby głodny ślina do mycia, jak kot? ”. Postanowiłem spróbować. Zacząłem rano lizać językiem palców, moczenie je obficie śliną, a następnie przetrzeć ich twarzy i szyi. Powtórz tę procedurę kilka raz.Chtoby ślinę wystarczy odciąć plasterek cytryny, umieścić je na talerzu i umieścić go w porę. zwiększa wydzielanie śliny. Po zakończeniu mycia śliny że plasterek cytryny przetrzyj twarz. Wskutek moją skórę czystą, miękką, zmarszczek oraz każda vysypaniy.Tak że aby być zdrowy i młody wygląd, nie kupują drogie leki, ale po prostu umyć się głodny slyunoy.Zdorovya ciebie i długowieczność!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru