Doskonalenie metod tradycyjnych

Aby poprawić widzenie jest codziennie przez 7 dni, zaleca się jeść 1/2 szklanki jagód borówki. Po tym, zrobić sobie przerwę dziesięć dni i powtórzyć jagody przyjęć. Można 1 łyżka owoce owinięty gazą, sparzony, a następnie umieścić w ciągu jagody Sitko wycierania. Startego masa rozcieńczonego szkła ciepłego przegotowanej wody, dodać 1/2 łyżeczki miód, wymieszać i pić.

Procedury te są przeprowadzane codziennie, tak długo, jak czujesz, że okulary nie są już potrzebne. Pewnego dnia, po 20 sesje radioterapii tarczycy, mam gardło spalić. Postanowili leczyć jagodami. I 1 łyżka Suszone owoce zalane 350 ml wrzącej wody, 20-30 minut, przesączono i przemyto ciepłą infuzji gardła. Pierwsze dni wyrzucił jagody, a następnie zaczął je jeść. Tak nie 10 dni. Nie palić wyleczyć tylko, ale wizja jest znacznie lepsza. Około trzech lat nie używać okularów, ale teraz wizja zaczęła słabnąć, a ja po raz kolejny postanowił być traktowane jagody. I utrzymać widok mam codziennie rano i wieczorem do obciążenia dla oczu.



1. kciuk, w pozycji stojącej, umieścić na naszych oczach ścisłym centrum na długość ramion i powoli doprowadzić go do nosa, oczy są stale skupia się na czubku palca. Potem, nie odrywając oczu od palca, powoli przywrócić go do pierwotnego położenia. Powtarzam kilka razy, starając się zachować swoje oczy przemęczać.

2. Mocno pocierać dłoni, więc rozgrzane, a następnie zamknij oczy i wygięte w kształcie misy dłoni nałożyć je na obszarze wokół oczu tak, że nie ma światła w oczach. Po 10-15 sekundach ręce schludny, ale oczy otwarte tylko czekał jeszcze kilka sekund. I tak kilka razy.

3. I miejsce w wyciągniętej ręce kciuka pionowo, mocowane na niego spojrzeć i opisać tę rękę w powietrzu ośmiu, ani na chwilę nie odrywając oczu od palca. Ćwiczenie wykonać 2-3 minuty. Oto prosty ładunek.

Radzenia sobie z nim, a problemy ze wzrokiem nie będzie.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru