Mono-diet - metoda odchudzania, a pozbycie się otyłości



Witam, „Babcia” Chcę zaproponować pohudeniya.Menya metoda od dawna zajmują się kwestia nadwagi, ale bałem się wziąć do radykalnej diecie. Szczególnie straszenie lewatywy, ponieważ bała zakłócić mikroflory jelitowej. Nadal chcę usunąć pełnię, a wraz z nim wielu chorób. Wkrótce znalazłem sposób, który pomaga uporać się z otyłością. Nazwał mono-dieta. Jej istota sprowadza się do faktu, że przez pewien czas konieczne jest zjeść coś z nich jest najlepszy - zboża. Próbowałem, a wynik jest po prostu oszołomiony mnie: w ciągu kilku dni straciła 5 kg, filc pozdorovevshey i odmłodzona tak, gotować kleik na wodzie bez soli i masła i zjeść !. Kilka dni bardziej niż cokolwiek innego jest zużywana. Może być traktowane mieszaniną nasion lnu zbóż i sól morska (4 części wagowych nasion - 1 część soli morskiej), uprzednio zmielono i ogrzewa się na patelni do smażenia, a jako przyprawa suchą żywność takie krapivu.Pri szybko usuwane wagowych i jest łatwy do czyszczenia ciała, ale powinno się to odbywać w sposób systematyczny. Ja, na przykład, 3 dni w miesiącu jem jakąś owsiankę. Potem trzeba prawidłowo przejść do zwykłej diety. Rano, jeść to samo zboże, ale z odrobiną soli i kawałek masła, na obiad - gotowane warzywa, a wieczorem można mieć wszystko zhidkoe.Sovetuyu wszystko spróbować tej metody utraty wagi. A chcąc schudnąć trzeba wiedzieć, że wszyscy najedli i napili dziennie nie powinna przekraczać 1 kg. zakazane sobie również słodycze! Lepiej jest jeść datę. Doskonale rozpuszcza tłuszcze, oczyszcza naczyń krwionośnych, i zapewnia siłę bodrosti.Chtoby wzmocnienia układu immunologicznego, mieszaninę jakichkolwiek suszonych owoców w praniu wieczornym zalać wodą i pozostawić na noc. Rankiem mielonego, dodać starte orzechy, miód, cynamon, 1 łyżka śmietana i jeść filiżankę tej mieszaniny bez hleba.Dolgoletiyu przyczynia się do codziennego spożywania świeżych jabłek rano na czczo z orehami.Zhelayu wszystko harmonii i dobrego zdrowia!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru