KAKTUS pomoc w usuwaniu zoster, kamienie dieta może wydalić

Witam, drodzy „Babcia”!

Przeszedłem w moim życiu. Niektóre doświadczenia chcę podzielić.



Z gontów, pozbyłem się za pomocą kaktusa. Od houseplant wyciąć pasek cut przetarł pozbawić skażoną miejsce, dał je do wyschnięcia, a następnie powtarzane tarcie. I tak 3 razy. Wkrótce skóra zaczęła się łuszczyć się, a następnie pozbawia całkowicie zniknął. Kaktus stosowany w leczeniu powinien być podobny do drzewa, o grubych liściach, a roślina powinna wynosić co najmniej 2 lata.

Po mocno spalone od nadgarstka do łokcia prawej ręki. Natychmiast obniżyła się w zimnej wodzie, a następnie traktowane sody, a następnie przetwarzane perekipyachennym spalania oleju słonecznikowego. Spacyfikowane przez to ból, zaczynając każdy dzień poprzek płonącego samolotu umieścić Kalanchoe pozostawia po usunięciu ich ze skóry. Wkrótce spalony ramię uzdrowiony, a nawet blizny pozostały.

Przestrzeganie tej diety pomogło mi o wydaleniu kamieni z wątroby i pęcherzyka żółciowego. O godzinie 8.00, zjadłem deser pusty żołądek talerz z ziemniakami gotowanymi bez soli i przypraw, a następnie wypić szklankę herbaty bez cukru z kromką chleba. Nic innego wtedy nie jeść i nie pić. O godzinie 10.00 leżał na plecach, włożył na obszarze pęcherzyka żółciowego termofor i tak leży 2 godziny. 12.00 zjadłem deser talerz kaszy manny, gotowane w wodzie bez soli i przypraw. O godzinie 14.00 położyć prawą stronę na butelce wody gorącej i tak leży 3 godziny. O godzinie 17.00, 17.30 i 18.00 wzięło 100 ml podgrzanej oliwy z oliwek, a 19,00 wypił filiżankę czarnej kawy z cukrem i kromkę chleba. Następnego dnia rano, kamieni, gliny konsystencję przypominającą, udał się bez bólu. Następnie, każdego dnia przez 10 dni na czczo, rano i wieczorem przed snem napoju 10-20 kropli nalewki z nagietka, spłukiwane z 100 ml wody destylowanej. Po 2 miesiącach leczenia powtórzyć cały kurs. Przez cały czas na diecie. Bardzo dobrym narzędziem. Jeśli ktoś może pomóc, proszę, proszę, jestem na telefonie.

Biorąc codziennie łaźni 15-20 minut obfitego bulionu topinamburu, że w ciągu 3 dni, ale pozbyć osadzania soli i stawów w kolanie.

To wszystko na dzisiaj. Życzę wszystkim zdrowia i długowieczności. Świadkowie Jehowy usilnie błagać, aby nie pisać do mnie. Jestem prawosławni i nie zamierza zmieniać swojej wiary.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru