Nie zawsze szkodliwości tytoniu, wiem na pewno: to jest potwierdzone przez doświadczenie do



Witam, „Babcia!” Byłem 71 lat, pisząc w gazecie po raz pierwszy. I chcę wam powiedzieć o właściwościach leczniczych, wyrobów tytoniowych, jak roślina ta pomogła mi pokonać wiele bolezney.V 60-tych ubiegłego wieku, miałem bardzo słaby wzrok. Jeden dzień, dobrze lathered ręce, czekając, aż wyschnie trochę, a następnie udał się do ogrodu (pinch usunięcie pędów bocznych) tytoniu. W rezultacie, wiele z nich został zatrzymany w ręce. Kiedy skończył, zaczął się w przygotowanym basenie desyatilitrovom wody, aby umyć ręce i umyć twarz, próbując gluten tytoń wpada do oka. Umyłem więc do tego czasu, aż przeszedł swędzenie oczu. Wykonywania takich procedur na codzień. Wkrótce wzrok wrócił do normy, ale zdecydowałem się poprawić wynik przemywać oczy przez 30 dni. Na dwudziestym piątym dniu, miałam węch, który stracił nawet w wieku trzydziestu pięciu lat, a nawet przez mycie wodą codziennego nosa tytoniu, pozbyłem migdałki i gaymorita.Dolgo cierpiał na żylaki utworzonych w prawej goleni. Ból był nie tylko stopa rośnie był szary asfalt, a Wiedeń gruby palec wykręcił w goleniach, jak wąż. Bardzo boi się, że nie pęknie i nie była amputacja koniec. Bez myślenia, postanowiłem zastosować do obróbki tytoniu ponownie. Pokrył ze świeżych liści rośliny aż do palca goleni, owinięte tkaniną bawełnianą stałej bandażem i poszedł za 2 dni. Po tym, suszone liście tytoniu zmieniony na nowy. I tak co 2 dni. Skóra na podeszwie stał się normalny kolor i opuchnięte Wiedeń stał się znacznie cieńsze. Myślę, że wkrótce całkowicie pozbyć varikoza.Treschali i bolące stawy kolanowe - jest nieodłącznym elementem wielu ludzi w moim wieku. Stosowany jest do kolan, a także żylaków, liści tytoniu, a 4 dni ból stawów zatrzymałem. Dokładnie te same okłady pozbyć skurcze nóg i pleców. Kiedy ból uderzył łokieć i ramię stawów, ręce pokrył liście tytoniu z kości łopatki, owinąć ściereczką bawełnianą stałej bandażem i pozostawić na 2 godziny. Po tym liście zmieniło. Większość stawów nie są boleli.Uhudshilsya słuchu. Lekarz powiedział, że to z powodu starości. Wierzę, służby zdrowia, ale jeszcze wieczorem przed snem nadziewane do ucha walcowane liści tytoniu, a więc spała do rana. Rankiem tytoniu wyciągnięta, a wieczorem, po włączeniu telewizora, musiałem ograniczyć dźwięk jak aparaty vozvratilsya.Oblysenie odziedziczyłem - przez czterdzieści lat cała nasza rodzina iść łysych mężczyzn, że zacząłem łysieć w wieku 40 lat. W wieku sześćdziesięciu zdecydowałem się użyć, aby rozwiązać problem z tytoniem. Przez pięć dni, przetarł głowę świeżo wyciśnięty sok z liści, a łysina prekratilos.Izvestno że jako ludzie starsi statki są stopniowo wymierają, co prowadzi do stwardnienia rozsianego i miażdżycy. W październiku 2008 roku, w celu zapobieżenia temu, powlókł się wieczorem przed snem szyi liści tytoniu, owinięte i spała do rana. Rankiem liści zdjął i udał się do czynienia z gospodarką. Będąc na ulicy, czułem, że został wrzucony do gorączki i zacząłem się pocić. Głowa jest w tym przypadku było jasne. W godzinach wieczornych, I powtórzyć procedurę. Zajęło mi to trzy razy, aby ból głowy związany z dala więdnięcia naczyń, stwardnienia rozsianego i miażdżycy, bespokoit.Ranshe zatrzymał moje serce bolało codziennie i miał zadyszkę, i tylko uciekł „korvalola”. Regularne oblewania szyi, nogi, ramiona, liście tytoniu zapisane od etogo.Pomog tytoniu i mój pies rasy Pudel czarny. Jeden dzień w lecie, aby zwierzę nie było gorąco, moja córka zdecydowała się go kosić. Nieświadomie zaczynają głowicy tnącej, chociaż pudle jest przeciwwskazane. Kiedy wróciłem do domu z pracy, po lewej stronie głowy była ogolona. Wkrótce po lewej pudel oka utworzonej walleye'a (walleya), oko pokryte białą jak kreda, folii. Minęło siedem lat, wełna wzrosła, ale pozostaje cierniem. I wtedy postanowił spróbować zastosować ją w celu wyeliminowania tytoniu. Pięć dni z rzędu przetarł ręku kawałek liścia tytoniowego i przetarł im chorego psa oczy. W szóstym dniu leczenia stalo.Tabachnoe sandacza nie jest uważany za nieszkodliwy i polecam go wszystkim. Po prostu nie palić, ponieważ palenie jest bardzo szkodliwe, choć palę, i nie mogę pozbyć się tego złego privychki.Vyraschivayte tytoniu - to wspaniałe zioło, nie pożałujesz. Sadite rodzaj „prawdziwego tytoniu” lub „papierosa tytoniowego” .Day Boga, że ​​moje doświadczenie komuś pomógł wyleczyć.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru