W mojej wiosce wieków leczyć dzieci tak, starzec

Witam, „Babcia!”

W następnym artykule dzielę środki uzdrawiania, który od dawna stosowane w mojej wsi, w leczeniu dzieci i dorosłych. Są one nadal aktualne i mam nadzieję, że pomoże odzyskać więcej niż jedną osobę.

Jęczmień, który ukazał się w oku, mogą być usunięte bez problemów. Aby to zrobić, trzeba związać się nitkę u nasady palcu ręki, w którym pojawiła się formacja. Jęczmień przyjdzie wkrótce.
choroby skóry, w tym wyprysk, w mojej wsi wyeliminowane prochy czosnku. Spalone wstęgi czosnek, otrzymane popioły zmiksowane w objętości świeżego miodu i masła wycierane problematyczne miejsce ciepłą wodą i potem potraktowano przygotowanym maści. Trzymali ciepły aż aż krem ​​jest wchłaniany. A więc do odzyskania.



Pewnego dnia moja mama przyszła młoda kobieta z dzieckiem w ramionach. Powiedziała, że ​​chłopiec miał wrodzony wodniak i poprosił mamę, aby powiedzieć jej trochę ludowym sposobem na uzdrowienie, które pomogą uniknąć operacji. Jej matka słuchała, nie powinni spieszyć się operacji, a gdy chłopiec miał 3-4 lat robi codziennie wieczorem przed snem silny ciepły roztwór manganu i 10-15 minut, aby obniżyć jądra dziecka do niego. Chłopiec nie jest kapryśna, konieczne jest, aby powiedzieć mu historie. Łącznie 10 procedur wystarczyło, że został uzdrowiony. Ten chłopiec dorósł, ożenił się i ma dwoje dzieci.

I traktuje się w mojej wiosce i osteochondroza. Wlewa się 0,5 litra zaparzania-Pervaki 200 g pokruszonego czosnku podkreślał 8 dni, okresowo wstrząsając, po czym wcierać w nocy nalewki w obszarach zagrożonych. I tak do stabilnej poprawy.

środki folk wyeliminowane i nadciśnienie. Wyrównania ciśnienia wieczorem zmieszano 10 g drożdży, 0,5 TBS cukru, wylano mieszaninę 1/2 kubka ciepłej wodzie i pozostawić do rana. Rankiem miesza się i picia. Przeprowadzimy procedurę codziennie przez 20-30 dni. Czy miesięcy przerwy i powtórzyć leczenie. Więcej obniżenie ciśnienia stosować zaczyn, który upieczony chleb. Wieczorem szkła wypełnione wodą o temperaturze pokojowej 1 łyżeczka zaczyn, pozostawiono na noc i mieszano rano i pić.

Gdyby panowały kaszel wieczorem przed snem mieszano aż do grubości galaretki 1 łyżka miód, musztarda w proszku, mąkę i olej do gotowania, wykonane ciasto, została zastosowana do obszaru oskrzeli, pokryte tkaniną lnianą wiązanej z wełnianym szalikiem folią i pozostawić na noc. Brakujące 2-3 z nocnych opakowaniach aby pozbyć się kaszlu.

Wszystkiego najlepszego! Korzystania z doświadczeń moich rodaków, a nie choroba nie będzie mistrzem.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru