Nienawiść, uraza Wyeliminować - z miłości i radości, ludzie żyją

Witam, „Babcia!”

Bóg zapłać wszystkim, którzy napisał w „babciu!” Ten chwalebny kohorta autorów i postanowiłem się przyłączyć.

Wiele osób cierpi z powodu przeziębienia. Bardzo po prostu zatrzymać chorobę na początku jego rozwoju. Konieczne jest jedynie, gdy wydech zgasić miarę możliwości języka, a wdychanie go wyciągnąć. I tak 10-12 razy. Gwarantuję 100% odzysku.



Ale codzienne mycie chorych oczu jego mocz ciepły dzień nie będzie rozwijać zaćmy. Innym spróbować rano po przebudzeniu nie od razu otworzyć oczy. Pomaga również gojenie.

Ogólnie rzecz biorąc, dla zachowania i wzmocnienia zdrowia nigdy krytykować siebie i innych z miłością myśleć każdego impulsu jego ciała. Naucz się przebaczać i puścić od wszystkich złych rzeczy, otwarcie bramy w duszy miłości. Wykorzenić nienawiść i niechęć - źródła choroby. Nauczyć się żyć z miłością i radością. Kiedy kochamy, nasze życie staje się tak piękne, że słowa nie mogą vyskazhesh. Należy powtarzać bez końca: „Życie jest wieczne i pełne radości. Liczę na każdym nowym momencie życia. " Taka postawa, szczera życzliwość, miłość do siebie i innych, może pomóc zatrzymać postęp choroby.

Zawsze w dobrym nastroju, łagodny, zmarszczek skóra, każdego ranka budzi się, ale nie otwieraj oczu, starannie wytrzeć kostkach od kciuki jego podglazya. Zdecydowanie nie klikaj! Zrobić to łatwo, ale mocno na skórę ogrzanym. Teraz, do maksymalnej rastopyrte kciukiem i palcem wskazującym i zacząć głaskać nimi, a także palmy szyi od podbródka do dołu szyjnej, kończąc na mostku. Następnie drugą ręką gładząc szyję, unosząc brodę. I tak stopniowo, na przemian ręce, głaskać odczucia ciepła. Teraz przejdź do policzków. Trzeć mocno o jeden inne dłoniach rąk, tak że stają się gorące, następnie połóż kciuk pod dolną szczęką, oprzeć się na nich, a pozostałe palce i dłoń ruchem okrężnym, zacznij głaszcząc mięśnie twarzy, które graniczy policzki. Naciśnij mocniej, mocniej! I policzki różowo. Zakończyć ćwiczenie i krawędź dłoni zaczyna pocierać czoło na owłosionej części na grzbiecie nosa. I brwi, brwi pocierać! Tam iz powrotem! Podgrzać? Następny w kolejce do ciepłych uszu. Nie żałuję. Są tak wielu biotochek które trzeba szlifować każdy milimetr do każdego miejsca dostał ciepłe. Rub przód, tył, wewnątrz, pociągnij mocniej płatki uszu. Nie bój się, nie puścić. Fory delikatnie masując opuszkami palców, jak gdyby uczucie, z koroną na szyi. Doszliśmy do punktu bolesne? Nie daj się zastraszyć, a skupić się na tym, aby zwiększyć ciśnienie. Zdałem ból? Świetnie! Więc jesteś w stanie połączyć przerwaną biotsepochku. Nadszedł czas, aby podjąć głową. Mu być szczególnie uważny. Trzeci? Well done! Dodaj kolejny: krawędzie obu rąk (jeden nad drugim) jak odcinaj głowę. Co to jest trudne? Oczywiście, z tyłu głowy, a następnie utwardzana przez bezruchu, więc po prostu trzeba zrobić to miękka zadubevshey mięśnie nie są blokowane dopływ krwi do mózgu. Jeszcze trudniej wręcz kamień mięsień biegnący od łopatki do łopatki. Jest to łatwe do znalezienia, ponieważ daje odrobinę bólu. Znaleziony? Rzuca prawą ręką za lewe ramię, a po lewej - dla prawego i twardego ciasta, zacząć ugniatanie mięśni.
Już po 2 miesiące po tym, jak zaczął wykonywać codzienne samodzielne masaż rano, zaczęłam robić komplementy, chwaląc kolor mojej twarzy. Pochwała był jeszcze większy, kiedy zacząłem codziennie rano umyć ich moczu. Tak, to było umyć. Brak wody lub kropelek g mydła tylko przetrzeć ciepłych moczu wszystkich części ciała, które nie tylko masować. Świecące mocz skóra natychmiast wchłania ciepło, więc muszę ponownie i ponownie zanurzyć się w jej rękach.
- Jak odświeżający krem ​​używacie? - zaczęli starać się znaleźć pracownika.
- Wysłane przez przyjaciół z Ameryki - Żartowałem.

Tu i utrzymać ich zdrowie.

Mocz pomogą uporać się z nadmiernym pocenie stóp. Rozcierając go tak często, jak to możliwe, pomost między palcami, wkrótce osiągnąć stopy zatrzymać pocenie się nawet w najsilniejszym ciepła.
Wszystko co najlepsze. Żyć z miłości i wiary w Pana, a nie dolegliwość można pokonać.

I zostawić swój adres e-mail tylko wydanie, ponieważ nie mogę odpowiedzieć na dużym przepływie komunikatów.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru