Leczenie deftirita - myśliwi FAT MAMA kupuje, a potem razem z nim, aby dać mi MLEKA



Witam, drodzy "Babcia"! I '84. Oczywiście, to musiało boleć. Kilka recepty uzdrawiania, sprawdzonej życia, chcę podelitsya.V 1933, kiedy mieszkał we Władywostoku, cierpiał na ciężką błonicy i straciła głos. Leczenie błonicy To było po prostu bolesne. Lekarze monitu wstawić sztuczne gardło, ale moja matka odmówiła operację, i poszliśmy z Władywostoku w tajdze. Nie moja mama kupiła od myśliwych borsuka i niedźwiedzia tłuszczu, wymieszać z wieprzowiny, mieszaniny rozpuszczalników gorący gotowanego mleka tak, że miseczka była 2-3 gruby palec, a kiedy rozpoczął atak, dała mi pić to znaczy. Około siedmiu lat, więc byłem traktowany, a ja, choć nie całkowicie odzyskana śluzową gardła. Golos.Esche z powrotem i jestem bardzo dzieciństwa cierpiał na zapalenie zatok: nos zawsze zastawione w czole uderzył tępy ból i nos był straszny smród. Na 9 lat we śnie usłyszała głos, który powiedział: „Dziecko, nos wlać tłuszcz”. Wtedy nie przywiązuje żadnej wagi do tego, a matka nie wie nic na temat tego snu powiedzieć. A on nadal cierpi z powodu zapalenia zatok. A potem, kiedy miałem 13 lat, jeden lekarz zalecił włożona do nozdrzy watą nasączoną w oleju rybim. Rzeczywiście, przyniósł poprawę, ale choroba nie jest w pełni w stanie wygrać. Po wojnie przeniósł się do Mikołajów i już tu został powiadomiony rano i wieczorem do kroplówki do nosa ciepłą wazeliną. Tylko z tego powodu, że całkowicie pozbył zatok. Więc jeśli ktoś ma podobne problemy, kapanie nozdrza czyste bez zanieczyszczeń masła słonecznikowego lub wazeliny, a wszyscy jesteście naladitsya.Stradayuschim colitis doradzić gotować słodkie buraki i zjeść go tak po prostu, cięcia plasterków lub dodając inny naczynia. Może być gotowane, obrane buraki utrzeć, dodać do niej trochę posiekanej cebuli, 1-2 ząbki czosnku, majonez i jeść tę sałatkę. Bardzo smaczne, a co najważniejsze - przydatny. Jeśli nie lubisz majonezu, można zastąpić go z kwaśną śmietaną. Jeśli burak nie jest bardzo słodki, dodać trochę cukru lub miodu. Pomaga wyeliminować zapalenie okrężnicy i regularne spożywanie jabłek. Nadal możliwe jest, aby umieścić trzy-litrowy słoik warstwą kapustę, pokroić duże kawałki, a następnie warstwą posiekane plastry słodkich buraków i marchwi, kapusty warstwa ponownie i tak dalej aż do górnej części puszki. Gdy napełnia wlać warzyw 1 litr wrzącej wody, uprzednio rozpuszczonego w nim 2 łyżek cukier, sól i ocet i pozostawić słój przez 3 dni w temperaturze pokojowej. Po tym można przechowywać w lodówce. Codziennie do odzysku nadebrać sok wydzielany przez warzyw. Pomaga wyeliminować zapalenie okrężnicy i regularne spożywanie kaszy ryżu, które dodaje się do jabłka i rodzynki. Cukier lub miód są przejmowane vkusu.Bystreyshemu wspomaga gojenie oparzeń spalony obszar częste smarowanie dziecko śmietanka „Bunny”. Provereno.Sleduyuschy przepis - moja matka. Oznacza to bardzo krótki czas można pozbyć się przeziębienia i grypy. Całe życie jestem traktowany się do nich, a także polecić go znajomym i znajomym. Tak więc, jeśli jesteś chory, wieczorem przed snem zaparzyć filiżankę mocnej herbaty, dodać 50 ml wódki, wypić roztwór, a następnie iść do łóżka. Za dobę propoteete rzetelnie i potu i urlopu chorobowego w godzinach porannych. Jeśli narzędzie nie działa na drugi dzień wieczorem poparte stóp w ciepłej wodzie, dodając suchy musztardę, a następnie wypić herbatę z wódką. Po 2-3 takich procedur każdej nocy najcięższym grypa odwrót. Wskazane jest, aby w trakcie leczenia zgodne ze złożem rezhim.Rasstroystvo żołądka, czyli biegunka (biegunka), dobrze traktowany przez wlew orzech. Orzechy dojrzałości mleczno-ziemia nożem, wlać cukru i pozostawić na kilka dni. Następnie wlać wódkę lub napar i w razie potrzeby wziąć 1 łyżka Nalewki. Krzesło normalne. Lek może być przechowywane godami.Chtoby pozbyć zatkania żył i żylaków, codziennie kilka razy dziennie, pokazał jej obcasy na podłodze, unosząc nogi do 2-3 cm i ostro ich opuskaya.Tem, który cierpi z powodu chorób serca i nadciśnienia tętniczego, doradzić codziennie rano i wieczorem, stojąc lub siedząc, rozcieńczyć w parze, zginać i odbywa się poprzez oddech nosa, potem wyprostował, wydech ustami. Sprawowanie się często i szybko wiele razy. Wkrótce będzie można zapomnieć o ich problemah.Zaschitit się od udaru mózgu i krwi do głowy, jak to możliwe, każdego ranka uderzając dłonią w tył głowy w miejscu, gdzie kończy się kręgosłup i zaczyna czaszkę. Zacznij od siedmiu poshlepyvaniya, następnego dnia, aby doprowadzić ich liczbę do 14, trzeci - do 21 razy. I tak dalej każdy den.Zhelayu wszystko zdrowie. Wszystko, co napisałem, próbowałem sobie wyobrazić. Więc korzystać z mojego doświadczenia i wyzdrowieć. „>
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru