Pokonałem raka

Witam, „Babcia” Jestem 54 lat, cierpiał Czarnobylu. 11 kwietnia 1999 znaleziono guza piersi pojawił - nowotwór 2. stopnia. Już 29 kwietnia przeszedł operację. Róża na raz, nie dać „skwaśnieć”. Zajęło 2 chemię, nie jest już w stanie. Lekarz wyznaczył „Tamoxifen” - Piła 2 lata. A więc moi przyjaciele dali mi ten przepis. Traktowano je począwszy od sierpnia 1999 r. Wszystkie elementy muszą być sporządzone w jednym day.1. Świeżych jaj powłoki 60 (w hodowli drobiu trwało) uwalnianie z folii, jak i do mielenia mąki kofemolke.2. 120 płaskie muszle małży (lepiej wziąć pod koniec lipca, a do zimy), aby otworzyć, wyciągnąć małży żywo (120 sztuk) i przechodzą przez myasorubku.3. 3 L 750 napar lub alkohol rozcieńczono składników 750.Vse miesza się w naczyniu, szczelnie zamknąć i umieścić w ciemnym miejscu w ciągu 7 dni, mieszając codziennie. Następnie szczep przez trzy warstwy gazy i pić 3 razy dziennie przez 1 łyżka 15 minut przed posiłkami 3 mesyatsa.Na przyszłym roku powtórzyć, tylko elementy wziąć trzy razy mniej niż 20 skorupki jaj, 40 muszli 1 litr samogona.Proshlo 5 lat. Czuję się dobrze. Staram się być sprawdzane 1-2 razy w roku w szpitalu, i za każdym razem, aby podziękować wszystkim, którzy mnie wspierali, lekarzy, przyjaciół i rodzinę!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru