Zbiera się zawsze zachować narzędzie cud: sok winogronowy

Witam, „Babcia!” Recipes, że chcesz udostępnić, aby pomóc uporać się z bólem w sercu, schudnąć i oczyścić organizm.Odnoy przyczyny ból serca może być brak potasu w organizmie. Jest naturalnym źródłem winogron. Kiedy poczułem ból w sercu, natychmiast zobaczył małe porcje winogronowy własnego gotowania. Ból odchodzi. Sok jest zbierany do wykorzystania w przyszłości. Aby przygotować trzeba dobrze przemytego dojrzałego jakości zniszczyć jagody, umieścić je w czystym naczyniu ze szkła lub emalii naczynia i pozostawić do fermentacji w temperaturze 20-25 ° C przez 3-5 dni. Po tym, zaciemnione górna warstwa owoców usuwa się i wyrzuca, a następnie filtruje się przez sito. Sok napięte natychmiast wrzenia 15 minut, a następnie napełniono nim jałowe wrzenia czystych słoików i toczą się szybko ego.Dostatochno picia 0,5 litra tego soku dziennie zapomnieć o ból serca. Jeśli nadal nie zwracam na diecie. Mieszać 1 l soku winogronowego, 150 g rodzynek, 3 łyżki gęsty miód i pić tylko dwa dni tej mieszaniny. Natychmiast zapomnieć o problemach z sercem, mój nastrój zniesione, i czuję lekkość w całym ciele. Więc polecam do wszystkich rdzeni zrobić takie dni na czczo, co najmniej raz w miesiącu.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru