TO jak zarządzać znajomy zdrowsze. Doświadczyć go, jestem pewien, że wielu UŻYTECZNE



Witam, „Babcia” Kiedy spotkałem się z jednym z jego przyjaciela - młody, piękny, i wybrzuszenia brzucha i ud w Plumper. Zganił ją o to, a ona mówi: „Dlaczego, dodatkowy ciężar był w stanie jeść i pozbyć się bynajmniej niemożliwe. Mąż jest niezadowolony, że „bryczesy” oraz rosnący brzuch odstaje, nie wiem co robić, „zaczął rozumieć, co styl życia vedet.- ona Uwielbiam placki, ciasta, - zaczął opowiadać znajomym - i spróbuj się położyć po jedzeniu. Wracam do domu z pracy zmęczony, głodny, aby wzbudzać kanapkę z masłem, kiełbasa i ser, pić z nim kilka filiżanek kawy, aby rozweselić, a na kanapie oglądając telewizję. A w pracy (praca w piekarni i cukierniczego pieczenia zajęty) wszystkie wymienić jeść suchy prowiant, picie jedzenie mleko z miodem, śmietany, wypić gorącą czekoladę, tak aby nie spaść z wycieńczenia. Domy też, aż gotowanego obiadu, nie byłoby pożądane, więc nahrumkayus kapusta, marchew, naprobuyus wszystko gotowe ... To wynik: wysokość 170 cm, a waga 88 kg. Boli wszystko - i w prawym górnym kwadrancie, a w dolnej części pleców i między łopatkami, w pępku i torturowany zaparcia stolca - tylko co 2-3 dni - niestety skończył czytać jego ispoved.Posovetovala to ustalenie właściwego odżywiania i nauczyć się uważnie żuć żywności do jej dieta składała się z 2/3 warzyw i owoców, a spalanie tłuszczu piła soki. Należy całkowicie zrezygnować z pieczenia, aby znacząco zmniejszyć zużycie soli i cukru, bardzo mało jeść chleb, a następnie suszy. Mięso gotowane jeść tylko chude 200 g 2-3 razy w tygodniu. Wymagane 2 razy w tygodniu jeść 300 g twarogu. Co 7 dni, konieczne jest, aby zorganizować dni jabłko, czyli jeść tylko jabłka. To zapobiegnie osteochondrosis i regularne przyjmowanie buraki zamienia sok pomarańczowy i jabłkowy będzie czyścić naczynia. Codzienny spacer przed snem wzbogaci mózgu w tlen i zapobiega bezsenności, dzięki czemu jest silny i zdrowy sen, co daje wigor do całego den.Krome, przyjaciel zaleca się oczyścić organizm. W tym celu potrzebujemy 3 dni jeść na śniadanie 3-5 świeży ogórek, zjeść obiad z surówka żadnego owsiankę, doprawiona olejem roślinnym, aw nocy zamiast kolacji wypić szklankę kefiru. Po tym blokada zniknie i powstrzymać ból i między lopatkami.A zmniejszenie objętości ciała, czyli pozbyć się otyłości, znajomy poleca 2-3 razy dziennie wykonywać ciało wstrząsając, został zawieszony na poprzeczce lub odrzwiach. Ponadto, zaleca się regularnie masować obszary problemowe z wykorzystaniem soli do tego celu. Konieczne jest zastosowanie żelu na dłonie, a następnie zanurzyć je w roztworze soli, a następnie energicznie wmasować obszarach niepożądanych złogów tłuszczu. W ten sposób wszystkie otwarte pory, a sól usuwa wierzchnią warstwę złuszczający skórę, poprawia metabolizm i kwasowo-zasadowej przycinanie balans.Esche powiedział znajomy do niej każdego ranka budzi się, wstanie z łóżka, potyagushki wykonywane. Najpierw trzeba dokładnie wyprostować i rozciągnąć jedną nogę liczyć do siedmiu, i zrobić to samo z drugą nogą. I tak 10 razy. Po tym, taka sama ilość czasu, wykonaj ćwiczenie „rower”. Zapobiegnie to powstawaniu bólu pleców. Pokrycie nogi kocem, podnosić i opuszczać je. Uruchom również dziesięciokrotnie. W rezultacie wzmocnić abs i twój żołądek będzie zawsze płaska i krasivym.A do gut działało jak w zegarku, skorygowana trawienie i łatwość pojawił się po całym ciele, zalecana znajomość 2-3 razy dziennie przez co najmniej 9 razy masować do ruchu wskazówek zegara zhivot.Vyslushav moje zalecenia, podziękował przyjaciela, powiedział, że na pewno wszystko wykonać, i na tym się rozstaliśmy. Spotkaliśmy się ponownie w około miesiąc. Rysunek znajomy znalazł talii, zniknął oznaki zmęczenia i sztywność. Cieszę się, że dla niej, ale nagle usłyszałam - ona wącha i kaszle. Okazuje się, że przeziębiony i nie może poradzić sobie z katarem i kaszlem. Zaleca się ją 2-3 razy dziennie wykonywać ćwiczenia oddechowe, to wdychać przez lewą dziurkę nosa i wydech przez prawo. Wykonaj 12 razy na każdego nozdrza. Inny znajomy poleca tak często, jak to możliwe, aby masować boki nosa, naciskając punkt wokół niego, a także rano po przebudzeniu i wieczorem przed snem umyć nos wodą soli (1 łyżeczka soli na szklankę wody). Poza tym, że wykopane na noc do każdego otworu nosowego 2-3 kroplami świeżo wyciśniętego soku z buraka ćwikłowego. Trzy dni to wystarczyło, aby całkowicie pozbyć się przeziębienia. Oraz w celu pokonania kaszel, wszystko opisane powyżej dodanej przeponowego oddechu. Oznacza to, że trzeba oddychać powoli przez nos tak, że powietrze przechodzi do żołądka, a on sulked jak piłka, konieczne jest, aby oddychać przez usta lekko otwarte i wydech powinien być dłuższy niż drogi oddechowe. Powietrze musi być wypuszczony jakby zejść z autobusu. Wykonaj 10-12 oddechy 3 razy dziennie. Mimo to należy zwrócić na noc piersi siatki i jodu wewnętrznej skrawka (występ zewnętrznej chrząstki ucha, która znajduje się naprzeciwko ujścia otworów zewnętrznych słuchowych) mogą często być sprasowany. Zatem kaszel w ciągu pierwszych kilku godzin jest znacznie zmniejszona, ale nie stanet.Polzuytes kilka dni na doświadczenie uzdrowienia mojego przyjaciela, kochać siebie, ciało i duch i wigor podałeś!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru