Fizjoterapia na wypadanie macicy

Witam, „Babcia” Czytaj w artykule gazety numer 33 (216) 2004 Mikulik Maria Iwanowna o leczeniu wypadania macicy i postanowił napisać do ciebie. Zgadzam się z autorem, że jedyną opłatą jest możliwe, aby poradzić sobie z tą chorobą. Również jestem traktowany mnie. Nawiasem mówiąc, to, jak Maria Iwanowna, również 57 lat. Chciałbym uzupełnić trochę wskazówek zawartych rozmiar lechenie.Nebolshaya, twarda poduszka mrugnięcia zawsze leży na kanapie. Tak, że w dowolnym momencie, przed udaniem się na odpoczynek, położyć poduszkę pod biodra i zrobić kilka ćwiczeń. Pod głowę poduszkę nie trzeba umieścić. Wtedy organizm będzie miał nachylenie 20-35 ° .Vazhnoe ćwiczeń: Squeeze kolana, z siłą napnij mięśnie krocza, odbytu i narysuj brzuch. Dokręcone - oddychać, odpocząć - Wydech. Innym ciało jest w spoczynku i wysiłku przechylić na jedną lub drugą stronę, pracując boczne mięśnie brzucha i pozvonochnik.K tych ćwiczeń oraz zestaw ćwiczeń opisanych w artykule Mikulik MI, dodać masaż podbrzusza. Tłuszcz z rąk może każdy krem ​​i olej słonecznikowy, położyć poduszkę lub poduszkę pod biodra, nogi zgięte w kolanach. Masować dobrze zagnieść tkanek krocza chrząstek, najądrza, podbrzusze kierunku pępka. Następnie dokręcić krawędź dłoni jako kierunku pępka. Konieczne jest, aby wzmocnić osłabione mięśnie dna miednicy. Przez około rok byłem w tym systemie, a ja wróciłem do normalnego jelit i układu moczowo-płciowego, przeszły spowolnienie jelit i zaparcia zniknęły. Nie chorują jak zapalenie pridatkov.Myshtsy z takim obciążeniem powinien otrzymać dobre jedzenie. Rano trzeba jeść orzechy, orzeszki ziemne, nasiona słonecznika, dyni.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru