Oczyszczanie skóry środki folk


Ziemniaki oczyścić skórę

ziemniak

Martwiłem się przez długi czas choroby skóry doktorane można dokładnie zdiagnozować, pokrycia dachowe filc jest łuszczyca, wyprysk lub diatez.Dazhe lub wyraził opinię, że choroba jest nieuleczalna. Ale jeden sluchayiz moje życie zmieniło się moje poglądy na temat medycyny, po czym zacząłem wierzyć chtobolezni można leczyć bez uciekania się do leków. Proponuję popularny zabieg mneodna starsza kobieta. Wybraliśmy się z nią w pociągu, widząc moje ręce, jak go spędzić podskazalamne czystki w domu.

Weź ziemniaki jest różowy, spłukać, zatemtschatelno pocierać ją na tarce. Tartych ziemniaków zastosowane do porazhonnymmestam jak wyschnie, zmień svezhim.Ya zrobił, ciało jest bardzo podgrzać, ale po tym skóra jest wyczyszczona. Chciałbym, aby ten przepis nawet ktoś nie-być przydatny.


Herbaty ziołowe napić - aby oczyścić organizm z trądzikiem!

herbatki ziołowe

Często młodzi ludzie są zaniepokojeni trądziku syp.Retsept że chcę zaoferować, pomogmnogim moich przyjaciół, aby pozbyć się tego problemu. Naprawdę mam nadzieję, że będzie on również pomóc drugimlyudyam.

Aby to zrobić, należy 100 gramów mielonej pokrzywa, korzenia łopianu 100gramm, 50 g, 100 g glistnika drugim. Mieszaninę ziół zalit600 gramów wrzącej wody, aby otrzymać infuzji do ostygnięcia, a następnie w lodówce protseditpostavit.

Weź pół szklanki 2-3 razy dziennie przez protyazheniimesyatsa. W razie potrzeby, leczenie może być kontynuowane aż do całkowitego oczyszczająca.Ten wywar jest również doskonale usuwa łupież, czy myją włosy.


oczyszczająca kukurydziana

mąka

Nie tak dawno temu kupiłem u kukurydzy posiłku Bazaru hominy chtobysvarit. Sprzedawca zapytał jaki cel yaeo kupić. Powiedziałem jej. Powiedziała mi, co z kolei opowiedział o chtoodna kobieta dostaje ten posiłek, aby oczyścić skórę. Ona ściera mukuvo skórę podczas mycia. Potem zrobiłem taką myśl - „Może mogę pozbyć się biały osad plamy na twarzy?”.

W domu, na mokro oblicza się wodą, a następnie zwilżać palcem Macaulay'em kukurydziana i wcierać łysinek wokół nosa. Następujące procedury neskolkihtakih moja skóra czysta i gładka.


Skóra Ochischenie środków ludowej

zioła

Napar z trawy i stokrotki Viola tricolor horoshoochischaet skórę, eliminuje łuszczenie skóry, trądzik i wysypki skórne. Dannoenarodnoe wykorzystywać jako środek do mycia. Na wiosnę naprawdę chcą być piękne ieffektnoy! Aby przygotować potrzeba jednego travymargaritki łyżeczka, fiołki, wlać do jednego litra wody w temperaturze pokojowej, datnastoyatsya 8-10 godzin (przez noc), po tym szczepem.

Chistyakov - jest także jednym z najważniejszych roślin wiosennych. Tsvetoteto roślin jasne i duże kwiaty na krótkich szypułkach. Patrzy kakmalenky grono. Bardzo miły do ​​oglądania, kiedy to kwitnie w masie vyglyaditeto jako solidnego żółty dywan, jakby rośnie osobno, jako zholtyyfonarik na ciemnej ziemi. Chistyakov - doskonale oczyszcza krew, w wyniku kozhastanovitsya zbyt czyste.

Weź dwie łyżeczki ziół zalać stakanomvody Chistyakov, postawić na ogniu i doprowadzić do wrzenia, a następnie przecedzić. Prinimatpo kilka łyków przez cały dzień. Bardzo horoshoumyvatsya ten napar w celu zwiększenia efektu terapeutycznego można dodawać nastoyromashki.

- Znalazłeś błąd w tekście? Wybierz ją i kilka innych słów, naciśnij Ctrl + Enter
- Nie lubisz tego artykułu, czyli jakość przekazywanych informacji? - napisz do nas!

Wash mydło tar

tar mydło

Bardzo prosty ludowym, który pomaga w ochischeniikozhi - codziennie do mycia rano i wieczorem, używając tar mylo.Umyvatsya niezbędnej ciepłej wody. Po wieczorem umyć, tschatelnovyteret twarz i smarujemy maścią jego gotowania.

Aby przygotować tę maść będzie musiał jedna łyżka lozhkaberozovogo smołę, smary i oliwę z oliwek. Otrzymany lekko neobhodimovtirat maści do skóry równomiernie.

Procedura ta jest dobrze zrobić nawet lepiej niż 10.20 i 30 minut, skupiając się na zmienioną chorobowo skórę, ale nie zapominając o zdrowej skóry. Po takoyprotsedury, osuszyć twarz chusteczką lub bawełna tkanyuchtob twarz nie świecą, można iść do łóżka.


Ostropest oczyszczają skórę

Rany, które jątrzyć lub gnuśny troficzny yazvyzasypayut proszek z liści i kwiatów rastoropshi.Eto ma gojenia ran efekt.

Wlew znowu rastoropshiprinimayut środka do leczenia chorób skóry. W szklanej wylano trzy lozhkiizmelchennyh kwiatów i liści herbaty, a następnie zalivayutkipyatkom, pokrywę z grubej tkaniny, uzyskując naparu do oziębienia, przesączono i picia w równych porcjach w ciągu dnia. Kontynuuj aż do całkowitego uzdrowienia.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru