Czas, aby dojść do siebie po ataku serca

W organizmie każdego człowieka powstają bardzo szkodliwe substancje - wolne rodniki. Pojawiają się w związku z obecnością chloru w wodzie. W celu dostosowania tych substancji z organizmu ludzkiego, a także do poprawy stanu zdrowia po przebytych chorobach, zwłaszcza zawał serca, konieczne jest codziennie podczas śniadania jeść jeden z produktów, które wymieniam poniżej: 6-7sht. gnetennogo śliwki, rodzynki 30 g, 1/2 filiżanki jagody 1/2 kubek porzeczki, pomarańczowy, jabłko, czerwone buraki, tartego na tarce cienkiej i schowany olej słonecznikowy, sól, cebuli i czosnku. Jeśli zastosujemy się do mojej rady, to twoje ciało będzie odzyskać i będzie pozbyć się szkodliwych substancji.

W celu wzmocnienia mięśni serca za pomocą tej receptury: 200 g suszonych moreli (suszone morele, suszone morele), 200 g czarnych rodzynek podłużnych jeden wraz z orzechów szkiełku jeden duży cytrynowy (gorzki) wraz ze skórą. Wszystko to mielone, dobrze wymieszać, następnie wlać miód maja (naturalne, nie kandyzowane) - 325 g (majonez JAR). Wszystko wymieszać ponownie złożone w słoiku kwarta i przechowywać w chłodnym miejscu, ale nie w lodówce. Rano 30 min przed śniadaniem zjeść łyżkę tej mieszanki. I zrobić to samo przed porze lunchu i kolacji. Gdy jesteś w stanie osłabionym trzeba pić stale, w tej kolejności. Po 3 miesiącach można wziąć udział w tym dwa razy dziennie - rano i wieczorem. Jest bardzo dobrze wzmacnia mięsień serca, naczyń krwionośnych, daje człowiekowi energię i wigor.

mój angina 43 lat, wziąłem dużo leków, a później zaczęli używać tej struktury z 50 lat i nadal - do mnie teraz 76 lat. Czasami serce boli, ale to nie jest w ogóle co ja doznał wcześniej.

Nocą, biorę „Corvalol” 50 kropli. Mieszanina, które powiedziałem, przyjmuję stale z przerwami 5-7 dni. Rano, 5-7 minut ćwiczeń oddechowych, które jest również bardzo pomocne, gdy moje choroby.



Przepis gotowania biostymulatorem dla odmłodzenia

1. Immortelle (kwiaty) - 100 g;

2. nerek brzozy - 100 g;

3. ziela dziurawca - 100 g;

4. (kwiaty rumianku) - 100 g;

5. truskawek liści - 100g

Wszystkie składniki w maszynce do mięsa zmielić, wymieszać i umieścić w szklanym słoiku, zamknąć pokrywę. Wieczorem, wziąć 1 łyżka i tę mieszaninę dodaje się 0,5 L wrzącej wodzie przez 20 minut, przesączono przez tkanki (nie przez gazę) lekko ścisnąć. Picia jedną infuzję szkła w postaci ciepła rozpuszczoną 1 łyżeczka miód. Nie po otrzymaniu tego balsamu jest jeść ani pić!

Pozostałość rano podgrzewania (jeden kubek) i napój na czczo, i rozpuszcza w 1 łyżeczka miód. Śniadanie w ciągu jednej godziny. Przebieg leczenia - do pełnej realizacji wszystkich elementów tej kolekcji. Drugi bieg 5 lat. Ta receptura zaleca się osoby, które zmniejszyło ochronne działanie w organizmie, starzeniu się organizmu po przeniesieniu chorób sercowo-naczyniowych. Lek poprawia metabolizm, oczyszcza ze złogów tłuszczu i cholesterolu. Zalecany jest do zapobiegania miażdżycy, zawału serca, nadciśnienia tętniczego. W wyniku stosowania tego leku znika szum w uszach i głowie, zawroty głowy i odmładza cały organizm. Oprócz przyjmowania leków chory lub odzyskiwanie po chorobach człowiek musi wierzyć w Boga.

Chcę wierzyć, co mówię, bo żyłem w tym świecie ma dużo, various'd widział w swoim życiu, był przez wiele, nawet strzału. Ale widocznie spodobało się Bogu, że przeżyli, a on mnie oszczędził - Kula trafiła kolejna upuścił go, „jedzenie na mnie, i tak wciąż żyję

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru