Pomoc macica zająć miejsce smoły i ciasto wykonane z ciasta żytniego

Witam, „Babcia” Gazeta wielokrotnie publikowane receptur z wypadanie macicy. Oferuje on specjalne gimnastyki. Jedyny warunek - aby robić to cały czas, nie brakuje ani jednego dnia, na czczo. I pomógł mi uporać się z tym problemem takiego sposob.Vozmite jeden duży ząbek czosnku, rozgnieść je w Makitra i wymieszać ze szklanką przegotowanej wody w temperaturze pokojowej. Pozostawić na 3 godziny. Następnie dodać mąkę żytnią (miałem żyto, pszenica, i wziąłem) i zagnieść ciasto. Rolka grubość ciasta w jednym palcem, a jeden bok z jego smoły smaru (handlowo vetaptekah). Przymocować masłem stronę do pępka, które przylgnęło do tego bardzo pępka tynku. Położyć na płaskiej, twardej łóżku bez poduszki do głowy był na poziomie ciała, za kolanami, umieść cztery podkładki do nóg zostały podniesione tak, jakby siedział w fotelu, kryć się i leżą zatem 10 godzin. Będzie trochę ból, organizm „break”, ale musimy być cierpliwi. Rozłożone pod koniecznie coś niepotrzebnego, ponieważ tar tech.Posle procedur przed wstaniem, umieścić na pasku lub związać arkusz. Poczujesz proste i dobre. Wstać, odwrócił się na bok. Po tym, trzeba iść i zawiązać pas do podnoszenia ciężkich nic nie jest w ciągu miesiąca. Po zabiegu można zginać kolana i przesunąć palcem pępka. Jeśli istnieje „dziobać” jak kurczak, a potem wszystko się mesto.Ya długo traktowane w różny sposób, ale ten przepis pomógł mi. Teraz nadal robić ćwiczenia tak, że mięśnie były sprężyste. Czuję się bardzo horosho.Esche może przejść do brzucha w dół na podłodze i pod pępkiem umieścić piłkę przędzy, najpierw trochę, potem trochę więcej. Jeśli choroba nie jest zbyt zaawansowana, to powinno pomoch.Vsego dobre. Powodzenia!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru