Pięć lat, systematycznie, walczę z rakiem i wierzę - będzie osiągnąć zwycięstwo nad schorowany!



Witam, „Babcia” Do piątego roku jesteś moim sovetchitsa. Co tydzień czekam na świeże pokoje i cieszyć się czytając historie życia i dobrych rad lyudey.V '42 zdiagnozowano u mnie raka mózgu z wtórnych uszkodzeń lewego oka. To wtedy po raz pierwszy zapoznał się z „babcią” - krewni i przyjaciele zaczęli przynieść mi wycinki z gazet zwojami z powodu choroby nowotworowej. Wkrótce ja stał się trwałym zapisem „Granny” - mądry, spokojny i rozsądny. Czytelnicy tej gazety jest, i chcę powiedzieć, jak ja traktuje i kontynuować leczenie raka. Być może moje doświadczenie ludzi z tym samym rozpoznaniem wzbudzić zaufanie w zwycięstwo nad chorobą i doda siły w walce o zhizn.V 1999 Miałem pęcznienia (worek) powyżej i poniżej lewego oka. Natychmiast nie przywiązuję wagi do tego, ale w miarę upływu czasu, „torba” wzrosła, a więc postanowiłem skonsultować się z lekarzem. Brak odchyleń od normy w moim zdrowiem nie obnaruzhilos.Osenyu 2001 to miałem silne bóle głowy. Tabletki nie pomoże pozbyć się z nich, to samo lewe oko zaczęło pęcznieć z oczodołów. Natychmiast udał się do lekarza, okulisty. Po obejrzeniu oczy, powiedział mi zrobić tomografię komputerową mózgu. Po konferencji, 19 grudnia 2001, został ogłoszony diagnozę - guz mózgu z wtórnych uszkodzeń lewego oka. Mieszkam w konsekwencji utraty wzroku, słuchu i ruchu, zgodnie z werdyktem lekarzy (ja sam domagał się prawdy o swoim stanie), to pozostaje na 3 do 6 miesięcy. Słysząc to, że przeszła załamanie nerwowe. W ciągu zaledwie kilku dni lewa strona twarzy jest całkowicie spuchnięte usta skręcone, utrzymać wysoką gorączkę, bóle głowy nie zatrzymał, a moje nogi były coraz „bawełna”. Ze względu na dużą wielkość nowotworu (7 cm x 6 cm), do zabiegu chirurgicznego, nie podlegała i promieniowaniem i chemioterapii odrzucony, jako przykłady innych pacjentów widział konsekwencje tego lecheniya.Neuzheli zakleszczenia? Nie chciałem w to wierzyć. A potem miałem sen, w którym widziałem klasztoru, gdzie w jednej z sal byli mnisi i trzymali zapalone świece. Wśród nich widziałem siebie. I został poproszony przez mnicha, dałem w ręce czarnej świecy ugaszony i powiedział: - świecę palić sama.Vot po tym śnie, postanowił walczyć o życie. Od dawna jestem zainteresowany tym artykułem, w którym ludzie są powiedziano o leczeniu głodu i moczu. Od tego czasu, i rozpoczął swoją lechenie.V przez 12 dni, nie tracąc ani jednego dnia, codziennie rano, wziąłem świeży mocz i łatwiej znieść procedurę, pić herbatę moczu wykonany z piołunu. Ponadto moczu, utrzymując całkowitą czczo w ciągu dnia, nawet pił codziennie 2 filiżanki infuzji glistnika. Po 12 dniach ból stał się mniej, ale guz nie jest spadala.Togda poznałem leczenia oleju. Zdecydowałem się go przyjąć, ale namacalne wyniki tego leczenia nie były. Znowu zaczął głodu, a - płynięcia zimnej wody. Jestem traktowany przez głód do tego czasu. Staram się dać mój post zbiegła się z dużymi stanowisk. Dodatkowo posty głodu jeszcze od 5 do 9 dni, w zależności od stanu zdrowia, co 1,5-2 miesięcy do odpowiednich fazach księżyca. Nawiasem mówiąc, ten głód wyciągnięte z „babcią” .Voobsche „Babcia” stał się moim dobrym i wiernym doradcą. Z gazety, dowiedziałem się o działaniu soku z glistnika, dawki i mechanizmu jej odbioru. Teraz, na podstawie mojego doświadczenia, polecam wszystkim, którzy wybrali leczenie soku glistnika, od razu nie przyjąć dawkę załadunku i rozpocząć leczenie otrzymaniu najniższą dawkę i stopniowo ją zwiększać. Kiedyś wziął 50 gramów soku 150 g wody - konsekwencje były surowe. Glistnik przyjąć tak daleko, przerwę w jego wstęp tylko za okres golodaniya.Zainteresoval ja i Hildy Klark metoda oczyszczania organizmu z pasożytów. Spędzam go co god.S początku choroby nie może przestać pić herbatki ziołowe. 2 lata zaakceptować herbat dr Selezneva - przeciwnowotworowym, do mycia ciała i zwiększenie immuniteta.V 5 lat walczy z rakiem, używając czczo, sok z glistnika i oleju. Ale prawdziwym zbawieniem dla mnie było strzały ziołowy „FLARAXIN”. Po ich odbiór nie mam ból, szum w głowie, że przestały być niestabilny podczas chodzenia, obrzęk poszedł z litsa.Bolshuyu rolę w moim życiu odegrała spotkanie z A.M.Kashpirovskim. Jego słowa stały się dla mnie wskaźnikiem do ścieżki przezwyciężaniu choroby. Anatolij powiedział: „... a jeśli spadnie gdzieś w głębi duszy wiesz, zawsze jest droga w górę.” I to wyrażenie, jak sądzę, jest ważne dla wszystkich pacjentów: „... trzeba było śniadanie, a guz miał śniadanie.” Oznacza to, że chory musi przestrzegać odpowiedniej diety. Na przykład dałem się wysokokaloryczne jedzenie i zaczął jeść dużo kapustą, świeżych warzyw i produktów fruktov.Kakie do wykorzystania, co zioła wziąć iw jakich dawkach, zasugerował mi sprawę - pamiętać o metodzie radiestezja. Mogą one posiadać każdy człowiek. Przez „wahadła” są szkodliwe promieniowanie przestrzeń (tak zwany „rak” stref), dostarczyć przydatnych organizm do żywności, leków, w zakresie dawek od ziół, dowiedzieć się, jak infekcja dostaje się do organizmu i jak można go usunąć. Po przeanalizowaniu sposobu radiestezji, staram się pozbyć wszystkich negatywnych, które powodują choroby i wznowić funkcję uszkodzonego narządu. W tej chwili mam się trzymać z systemu opieki zdrowotnej do masażu Przed-in, wybierając ćwiczenia, które są najlepsze, podhodyat.Vot od 5 lat walczę z rakiem. Powoli, małymi krokami nadepnięcie. Czasami potknie i upadnie, ale wstać i iść dalej, bo wierzę w naszą siłę i pewny Shagayu drogi, która ma Boga!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru