Dieta Ina Volovicheva

Inna Volovicheva - uczestnik popularnego serialu Dom 2. Ina przyszedł do projektu jednego z uczestników, mając nadzieję, że będzie z niego wycofać „koronę celibatu”. To z tego powodu, jej zdaniem, nie mogła zarządzać budować swoje relacje spoza obszaru. Ale czy to było główną przyczyną jego niepowodzeń? Oczywiście, że nie!

Dieta Ina Volovicheva

Dwadzieścia sześć lat, a Inna Volovicheva zważono 115 kg. Jednym z głównych celów wszystkich uczestników projektu domu TV 2 - aby dostać się na okładce miesięcznika. Aby to osiągnąć, Inna musiał dostać dwóch mężczyzn, w rzeczywistości jest to ciekawe spojrzenie na samotne kobiety 115 funtów? Potem postanowił za wszelką cenę, pozbyć się dodatkowych kilogramów. Podczas gdy żaden z uczestników projektu telewizyjnego, który nie jest atakowany przez Ina rzadko narażone należytej kompletność, nie wierzę w jego sukces.

Tak, Ina Volovichevoy- dieta jest rodzajem diety, podczas której można przywrócić na 4 kg tygodniowo. Podstawą diety zasugerowała znany prezenter Ksienija Sobczak.

W pierwszej kolejności konieczne jest, aby zrezygnować:

  • alkohol
  • całość prażone
  • całkowita zawartość tłuszczu
  • słodki
  • wędzony
  • sól


dozwolony:

  • warzywa
  • owoc
  • Kashi
  • chude mięso
  • ryba
  • owoce morza

Dieta Ina Volovicheva

Dieta Ina Volovicheva

Napoje mogą być czystą wodą (nie mniej niż dwa litry dziennie), zielona herbata, i soki. Ostatni posiłek do 18 godzin.

Okazuje się, że tak wstrząśnięty wszystkich uczestników projektu telewizyjnego i wszystkich widzów, miał ani specjalnej tajemnicy. Oczywiście, w trakcie diety Inna mocno zaangażowany w sporcie. Jej waga poszła jak woda, zaczął patrzeć na człowieka, stał się pewny siebie i osiągnąć wszystkie swoje cele! Volovicheva nie mają czasu, aby zmienić ubranie, bo schudła o 45 kg, czyli 4-5 rozmiary.

To co Pichet Inna Volovicheva w swoim blogu:

„Moi przyjaciele, ja poważnie siedział nadietu. Wreszcie - zebrał i zaczął się zmieniać „główny mężczyznę mojego życia” - lodówki. Dokładniej, zostawiłem go. ... A wynik nie trzeba było długo czekać. W ciągu pierwszych dziesięciu dni Zdjąłem 4 kilogramów, aw ostatnim miesiącu - 12 dzielić przepis. Teraz codziennie rano na śniadanie jem płatki owsiane, gotowane w wodzie bez cukru, soli i oleju. Z płatki można jeść owoce (jabłka, pomarańcze, grejpfruty, kiwi, banany i winogrona wykluczyć, ponieważ mają zbyt dużo węglowodanów). Wspieranie posiłki - to warzywa, ryby, mięso (wołowina, cielęcina, kurczak), owoce morza, ale powinno być gotowane. Coś słodkiego, smażone, słone. Zamiast białego chleba - czarny. Po szóstej wieczorem nie jem w ogóle. Nocą można tylko grejpfruty, ponieważ promować spalanie tłuszczu. Ostatnio byłem uzależniony grejpfrut świeże. Aby spalić tłuszcz i ananasy są również użyteczne, ale lepiej jest jeść w ciągu dnia, ponieważ zawierają dużo cukru. Nawiasem mówiąc, w ciągu ostatniego miesiąca na tej diecie, straciłem 8 kg. Przywykłem do tego codziennej rutyny i właściwa dieta stała się moim sposobem na życie. Dałem się alkohol, smażone ziemniaki, frytki, kanapki i zaczął czuć się o wiele lepiej. I po uruchomieniu powiesić swoje ulubione spodnie, dieta nie chce odejść. Jednak utrata wagi jest tylko na diecie - nie jest tak skuteczny. Koniecznie obciążenia mocy. Polanie z tym przypadku jest znacznie prostsze - więcej przestrzeń, a tam jest siłownia.

W lecie planuje zmienić całą szafę, i że wszystkie rzeczy w nim nie są wielkości 50-52 i 46-48. Niech tak będzie! "

Filmy o Volovicheva diecie

Zobacz także:

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru