Jak schudnąć bez diety? Śledź wszystkie 3 warunki!

Szczerze mówiąc, myślałem długo zanim rozprzestrzenił się swoimi przemyśleniami w Internecie. Rzeczywiście, w skali globalnej diet zostały tak napisane i opowiadane, które oferują coś nowego i oryginalnego wyglądu - dość trudne. Ale po spotkaniu ze swoim przyjacielem z dzieciństwa, ciągle zdecydowałem.

Jak schudnąć bez diety?

Mój najlepszy przyjaciel zawsze wyróżnia Ludmiła wyprofilowana. Po dostarczeniu, to dodaje się kolejne 15 kg. I to po prostu nie robić! Których dieta dla siebie nie próbował - bezskutecznie. Wpływ regularnej diety szybko znika, a kilo dodano w większej ilości niż Bates! Utrata masy ciała - stała sens jej życia. Wszystkie nasze rozmowy na spotkaniach były ograniczone do regularnej diety. I że zawsze przeniesiony, zamiast zwyczajowych pozdrowień, entuzjastyczny tyrada jak: „Czy można sobie wyobrazić, biorąc pod uwagę zalecenie - diety, aby schudnąć szybko! Oto spojrzenie, tydzień 5 rzuci kilo! „Call w tygodniu, przyjaciel szczęśliwy. Miesiąc później spotykam wszystko we łzach, straciłem 4,5 kilograma, a następnie dodano 7.

Po kolejnej awarii, zdecydowałem się - trzeba uratować swojego przyjaciela! Reread morze literatury poświęconej żywieniu, zapoznał się z podłogą sto rekomendacji. Ale wszystkie te skutecznej diety i nie dały wynik pozytywny.



Od 10 lat minęło. Girlfriend zdesperowany, zatrzymał się na monitorze. I stał się człowiek nerwowy i drażliwy. Jesteśmy coraz bardziej rzadkie. Była ciężko się ze mną zobaczyć, jak jego tło, spojrzałem bardzo chuda. A potem los oddziela nas od 12 lat. Ona i jej mąż przeniósł się do innego miasta. Na początku było kilka połączeń, a następnie połączenie zostało przerwane i nie ...

Wrzesień był ciepły. Obchodziliśmy dzień w mieście. Muzyka. Głośny, zabawy, a tu w środku zabawy dla mnie zaczepy elegancko ubrana pani. Z okrzykiem nie nadaje się do jej wyglądu: „To jest mój chudy! Nie jesteś mi! „- wokół moich ramionach. Wiesz, gdybym nie trzymał, chciałbym usiąść na chodniku na ulicy. Oto zmiany zewnętrzne i jak się okazało, a wewnątrz nie spodziewałem mój Ludmiła!

Jak schudnąć bez diety?

O szklankę soku w kawiarni, przyjaciel powiedział mi, jak to ma się do życia. Okazuje się mojej pogoni zróżnicowaną dietę i dużo literatury na ten temat (co kupiłem ją, gdzie mogłaby ona) nie poszły na marne. Po przeprowadzce, jej przyjaciele w nowym mieście nie siedział w domu bez pracy. Czas spędzony czytania ulubiony działu w forach - Opinie diety. Ale pewnego dnia, przechodząc przez starych magazynów, z chęcią się położyć i mieć coś do czytania, natknąłem się na małą książeczką. Temat - dietetyka. Ale to była dieta zalecana przez postaci historycznych zebranych w jednej kolekcji. Och przepraszam, nie pamiętam autora. Było opis Pitagorasa diecie powiedziano o gejszy diety. Ale to, co najbardziej dotkniętych jej przyjaciela? Ona po prostu sobie sprawę, że Dieta i Odchudzanie nie jest daleko od bycia jedno i to samo. Poprzez zbiór myśli - zbilansowana dieta jedzenie. Które przede wszystkim pomaga poprawić swoje zdrowie, nie tylko schudnąć. Właściwa dieta nie powoduje ucisk organizmu i jego wyczerpywania i utrzymuje równowagę energetyczną, usuwając najpierw nadmiernych ilości ciała (sól, żużel, itp).

Zaczęła prowadzić, we wszystkich 3. Warunki:

  • Wstać od stołu z uczuciem może jeszcze jeść - ale nie będę.
  • Jeść w określonych godzinach, ale nie wtedy, gdy chciał jeść.
  • Zróżnicowana dieta, a nie tylko to, co chcesz.

to zalecenia Awicenna, wielki uczony-Arab lekarz.

Teraz moja Ludmiła ich oglądanie. Oczyszcza organizm, zgodnie z diety nie pozwala na nasycenie nawet w święta. Wygląda dobrze, 15 lat młodsza od swojego wieku, pracował jako dyrektor handlowy w dużym przedsiębiorstwie. Jestem pewien, że jest bardzo zadowolony z jego rodziny.

Wyciągnąć własne wnioski. Myślę, że wszystko zależy od nas. W tym życiu nic nie jest bez trudności. self-care, organizacja żywienia i samodyscypliny - to wielkie dzieło. Życzę sukcesów w tej dziedzinie!

specjalnie dla LadySpecial - Angelica

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru